Вхід на сайт

Необхідно увійти, щоб мати змогу додавати оголошення про продаж квартир


Якщо у Вас немає аккаунту, то Вам потрібно зареєструватися

Статті

  Замовити статтю
01/09/2021
Ціни на квартири в наш час - космічні. Не кажучи про ремонт, який інколи прирівнюється по вартості до самої квартири. Як правило, щасливі власники купленої нерухомості намагаються заощадити на майбутній ремонт. Адже чималі суми грошей вже витрачено, тому у людей з'являється здорове бажання не впадати в фінансові крайності. Планувати ремонтні роботи в новобудовах завжди дуже зручно: можна внести корективи в планування, не руйнуючи вже наявних стін і перекриттів, простіше отримати на це дозвіл, робітникам не доводиться мати справу з минулими будівельними та оздоблювальними недоробками, менше підготовчих робіт.
⇢ Читати статтю
15/08/2021
Купити земельну ділянку в наш час не так вже й легко. Адже купуючи землю, можна наштовхнутися на масу підводних каменів, про які ви й не підозрювали. Купівля земельної ділянки таїть в собі більше прихованих нюансів, ніж покупка квартири. Юридичні помилки можуть призвести до визнання угоди недійсною, що буде дуже неприємно для сумлінного покупця. Тому слід ретельніше підходити до оцінки документів на земельну ділянку та перевірці їх достовірності. Крім того, не завадить перевірити дієздатність продавця, наявність прав третіх осіб на ділянку. Словом, без ґрунтовних знань провести операцію з землею не так-то просто.
⇢ Читати статтю
02/08/2021
Поняття євроремонт вже давно увійшло в наше життя. Всі ми прагнемо досягти євростандартів у всьому. Не виняток і наше житло. Євроремонт квартири - це перш за все спроба зробити житло комфортним в повсякденному житті. Особливості такого ремонту - це чітке і продумане зонування житла виходячи з наявної площі квартири, бездоганна інженерія. Від звичайного, самого висококласного ремонту, євроремонт відрізняється участю з самого початку професійного дизайнера по інтер'єрах. Він починається з дизайн-проекту, в якому є не тільки ескізна частина. Це і підбір матеріалів, комплектація меблями, схеми електрики, водопостачання, системи вентиляції, кондиціонування, багато іншого. Замовник отримує можливість з самого початку побачити, як буде виглядати його квартира.
⇢ Читати статтю
01/08/2021
Газові труби та лічильники на кухні - це звичайно не естетично. Вони можуть зіпсувати будь-який, навіть найвишуканіший і цікавий інтер'єр. Труби на кухні - головний біль для всіх, хто зібрався робити ремонт. Труби поруч з вікном можна закрити шторою. Але газову трубу в стіну ховати не можна. Вона повинна бути легкодоступною для перевірки газовиками. Існує маса рішень, як заховати труби на кухні.
⇢ Читати статтю
22/07/2021
Сучасні тенденції привнесли зовсім нові напрямки в проектуванні дизайну кухні. Після придбання нової квартири або перед початком ремонту, багато дизайнерів пропонують варіанти з кухнею-студією. Таке рішення включає в себе об'єднання двох або декількох приміщень з використанням зонування. Кухня-студія - це можливість, зламавши всього одну перегородку, отримати просторе приміщення, в якому не доведеться тіснитися, готуючи їжу, запросивши друзів на вечерю або просто зібравшись на сімейний обід.
⇢ Читати статтю
19/07/2021
Оригінальним дизайном сучасної квартири є художній розпис стіни. Це аристократично багато та вишукано. Стіни з таким оформленням розкривають внутрішній світ господаря квартири. Розпис здатний передати ваші почуття і бажання, прикрасивши стіни позитивними емоціями. До вирішення розпису ваших стін потрібно підходити серйозно, зваживши всі «за» і «проти», адже це не картина, яку можна зняти зі стіни і повісити іншу. Сьогодні розпис стін стала дуже популярною, не дивлячись на дорогу вартість роботи художників.
⇢ Читати статтю
02/07/2021
Приємно після важкого робочого дня відпочити в шикарній ванні з ароматичною пінкою та бокалом улюбленого вина. У хорошій ванні приємно і комфортно, навіть вилазити з теплої води не хочеться. Втім, крім зручності, багато звертають увагу і на гарний дизайн. Адже сьогодні ринок пропонує величезний асортимент. Непросто розібратися при виборі ванни, яка з них краще. Вся справа в матеріалі, з якого вона виготовлена. Якщо в недалекому минулому в людини було два варіанти: сталь і чавун, то сьогодні ванни виготовляють і з природного каменю, і з акрилу, і з міді і навіть зі скла.
⇢ Читати статтю
10/06/2021
Цвіль - неприємність, яка може вразити як стару квартиру так і нову. З цією проблемою стикаються багато людей по всьому світу. Поява цвілі на стінах у квартирі - справжнє лихо, небезпечне для здоров'я, позбутися її інколи дуже складно. Цвіль - це токсичний грибок, однаково добре поширюється і по каменю, і по цеглині, і по дереву. Зазвичай цвіль з'являється у вологих, теплих умовах з обмеженим потоком повітря. Саме тому жертвами цвілі часто стають ванні кімнати та горища. Причиною появи цвілі найчастіше є висока вологість і відсутність вентиляції. Погано теплоізольовані труби також можуть накопичувати вологу всередині стін.
⇢ Читати статтю
02/06/2021
Камін у квартирі - це романтичне доповнення до вашого настрою. Напевне, не один із нас мріяв повалятись на пухнастому килимі з бокалом вина і хорошою книгою біля загадкового каміну. Камін - це розкіш. Камін в квартирі здатний прикрасити і зайняти почесне місце серед будь-якого інтер'єру. Чи можливий камін в звичайній міській квартирі? Так як всесвітній прогрес «пішов далеко вперед», стали доступними новітні технології і в «камінному питанні».
⇢ Читати статтю
27/05/2021
Наливна підлога - новинка у базі підлогових покриттів. Оригінально, просто і головне красиво. Ваша квартира перетвориться в шикарну домівку епохи модернізму. Наливна підлога або «рідкий лінолеум» - це безшовне полімерне покриття, що наноситься наливом і використовується для ідеального вирівнювання підлоги. Зовні таке покриття чимось нагадує звичайний лінолеум, а ось на дотик - плитку. Така підлога ідеально рівна, у ній немає швів і зазорів. Товщина підлоги від 1 до 7 мм.
⇢ Читати статтю