Вхід на сайт

Необхідно увійти, щоб мати змогу додавати оголошення про продаж квартир


Якщо у Вас немає аккаунту, то Вам потрібно зареєструватися

Чому купити квартиру під виплату найвигідніше

Доходи більшості громадян України, а тим більше жителів Івано-Франківська, що потребують житла, не дозволяють їм зразу виплатити всю вартість квартири. Накопичення грошей на житло може тривати дуже довго, оскільки інфляція і постійне зростання цін на нерухомість нівелюють зібрану суму. Тому найчастіше доводиться підбирати варіант, при якому можна було б придбати квартиру (будинок, ділянку) і виплати за нерухомість можна було б проводити частинами.
На сьогодні існує три реальні варіанти купівлі квартири з відстроченням платежу - придбати нерухомість в іпотеку, отримати кредит у банку під заставу вже існуючій нерухомості або купити квартиру під виплату (в розстрочку). Давайте розглянемо кожен з цих способів детальніше.

1. Іпотека.
Іпотека, незважаючи на завірення і зусилля, що докладаються владою, так і залишається "нерухомістю". В тому сенсі, що, беручи в розрахунок повідомлення держорганів, що гордо рапортують про просте оформлення іпотечних позик, про масовість цього процесу і мови бути не може. Причин тому - багато. З одного боку, у покупців немає довіри до держави, адже тим, хто оформляв житло за "молодіжною" програмою, доводилося самим виплачувати відсотки, і найчастіше - в повному об'ємі. Крім того, бюрократичні перепони, збір безлічі паперів, на що йде маса часу, непосильний первинний внесок, високі процентні ставки і значний "білий" дохід на кожного члена сім'ї - усе це призводить до втрати всякого бажання зв'язуватися з іпотечним кредитуванням.

2. Кредит під заставу майна.
Така ж непопулярна купівля квартири в кредит під заставу вже наявної у власності нерухомості, а після кризового 2008 року взагалі стала дуже рідкісною операцією. Основна проблема - непідйомні для більшості позичальників виплати: при довгостроковому кредитуванні за виплачені відсотки можна запросто купити квартиру на виплату, і не одну. Значно ускладнили процес оформлення кредиту і самі банки - потенційному позичальникові, що бажає придбати квартиру (будинок), доведеться серйозно постаратися, щоб довести свою платоспроможність. Банк враховує безліч чинників, починаючи від складу сім'ї і закінчуючи станом здоров'я позичальника. Воно і зрозуміло - кредитор хоче просто, без проблем і з солідним прибутком повернути свої гроші, а не займатися стягненням боргів або реалізацією нерухомості.

3. Квартира під виплату ( в розстрочку)
У подібній ситуації варіант купити квартиру під виплату стає найбільш оптимальним - як для потенційних покупців, так і для самих забудовників. Мрія будь-якого будівельника - продати квартири відразу, тобто до завершення будівництва. Це дає і можливість збільшити обігові кошти, і дозволяють відразу, без тяганини, переходити до наступного об'єкту. Саме тому оформити квартиру в розстрочку в Івано-Франківську досить просто:

  • Ніяких запорук! Заставним майном, власне, виступає сама нова квартира.
  • Більше лояльності. Забудовники фактично нічим не ризикують: якщо інвестор перестане здійснювати виплати своєчасно, йому повернуть вкладені кошти, а сама квартира знову перейде в розпорядження будівельної компанії. Тому покупцеві і не потрібно доводити свою платоспроможність.
  • Менше тяганини. Забудовники на оформлення квартири вимагають значно менше паперів.
  • Різна виплат. В цілому, забудовник повинен отримати певну суму до певного часу. Можна платити обумовленими частинами, вносити велику суму або виплатити вартість квадратних метрів раніше зазначеного терміну - ніяких штрафів за передчасну виплату немає.
  • І головне - квартири від забудовника зазвичай дешевше за вторинне житло.
Опубліковано:

Новобудови Івано-Франківська

ЖК Затишна оселя

ЖК Затишна оселя

Затишна оселя від ЛММ-Сервіс в Вовчинці - це будинки розміщені в мальовничому куточку на межі міста ..

від 9.200 грн./м2

Європейський city

Європейський city

Мікрорайон "Європейський city" на 25 під'їздів розташований в межах вулиці Симоненка в м. Івано-Фран..

від 11.600 грн./м2

Калинова слобода

Калинова слобода

Калинова слобода - повністю новий житловий мікрорайнон розташований в межах міста Івано-Франківськ в..

від 10.000 грн./м2

ЖК Краківський

ЖК Краківський

Новий житловий квартал "Краківський" у квітні 2015 року почала зводити будівельна компанія Вамбуд..

від 9.700 грн./м2

Читайте також