Вхід на сайт

Необхідно увійти, щоб мати змогу додавати оголошення про продаж квартир


Якщо у Вас немає аккаунту, то Вам потрібно зареєструватися

Нова дев’ятиповерхівка без ліфта вже три роки

До редакції франківської газети “Репортер” звернулися мешканці новобудови по вулиці Незалежності 146 корпус 1. Люди скаржаться, що вже пройшло три роки як будівельна компанія “Франківськміськбуд” здала житло в експлуатацію, а ліфт їм так і не поставили. Замість нього – порожня шахта.

“Ми живемо на п’ятому поверсі. Це ніби нічого, але я  кілька раз на день гуляю з дитиною, а витягти на собі коляску з малечою на руках дуже важко, – розповідає молода мама Наталія Цибульська. – Дехто залишає візочки у під’їзді але їх крадуть, такі випадки в нас неодноразово бували. Також в нас є мами, які живуть і на останніх поверхах, для них вийти з гуляти з дитиною – взагалі катастрофа”

Шахти, де мають бути ліфти, абсолютно не обладнані й не захищені. Жильці хвилюються, що туди може полізти чиясь дитина і провалитися.

Крім того, в будинку живуть літні люди, яким важко самотужки підніматися сходами на верхні поверхи.

“Мені 71 рік, я хворію ішемічною хворобою серця, остеохондрозом, – розповідає Валентин Клименко. – Купуючи квартиру на дев’ятому поверсі, я сподівався, що буду проживати в нормальних людських умовах, а натомість уже три роки змушений до своєї квартири підніматись пішки”.

Мешканці будинку розповідають, що неодноразово зверталися до компанії “Франківськміськбуд”, однак на їхні скарги ніхто не реагує, а забудовник каже, “ліфт скоро буде”.  Таку ж відповідь отримав “Репортер” під час розмови з представником фірми.

“Ліфт заплановано встановити на травневі свята, зараз все для цього робиться, – каже представник “Франківськміськбуду” Любомир Рекрутяк – Я не гарантую, що він буде працювати, бо обслуговувати його буде ЖЕК, а вони запускають ліфт тільки після того, як там заселиться більше 50% людей”.

На кожному поверсі вже заселено по три-чотири квартири з п’яти. Однак, не зважаючи на те, що вже три роки там живуть люди, будинок було передано на баланс ЖЕКу тільки на початку 2015 року. Щодо ліфта, то “Репортер” прослідкує, щоб “Франківськміськбуд” виконав свої зобов’язання і найближчим часом замість чорної діри у будинку стояв обіцяний ліфт.

Джерело: report.if.ua

Опубліковано:

Новобудови Івано-Франківська

ЖК Затишна оселя

ЖК Затишна оселя

Затишна оселя від ЛММ-Сервіс в Вовчинці - це будинки розміщені в мальовничому куточку на межі міста ..

від 9.200 грн./м2

Європейський city

Європейський city

Мікрорайон "Європейський city" на 25 під'їздів розташований в межах вулиці Симоненка в м. Івано-Фран..

від 11.600 грн./м2

Калинова слобода

Калинова слобода

Калинова слобода - повністю новий житловий мікрорайнон розташований в межах міста Івано-Франківськ в..

від 10.000 грн./м2

ЖК Краківський

ЖК Краківський

Новий житловий квартал "Краківський" у квітні 2015 року почала зводити будівельна компанія Вамбуд..

від 9.700 грн./м2

Читайте також