Вхід на сайт

Необхідно увійти, щоб мати змогу додавати оголошення про продаж квартир


Якщо у Вас немає аккаунту, то Вам потрібно зареєструватися

Все про євроремонт

Поняття євроремонт вже давно увійшло в наше життя. Всі ми прагнемо досягти євростандартів у всьому. Не виняток і наше житло. Євроремонт квартири - це перш за все спроба зробити житло комфортним в повсякденному житті. Особливості такого ремонту - це чітке і продумане зонування житла виходячи з наявної площі квартири, бездоганна інженерія.

Що таке євроремонт квартири

Від звичайного, самого висококласного ремонту, євроремонт відрізняється участю з самого початку професійного дизайнера по інтер'єрах. Він починається з дизайн-проекту, в якому є не тільки ескізна частина. Це і підбір матеріалів, комплектація меблями, схеми електрики, водопостачання, системи вентиляції, кондиціонування, багато іншого. Замовник отримує можливість з самого початку побачити, як буде виглядати його квартира.
Євроремонт - це звичайний ремонт, що проводиться відповідно до стандартів, прийнятих в цивілізованій Європі. Його можна класифікувати за трьома категоріями.

  • Легкий, косметичний ремонт - наведення зовнішнього лиску в квартирі. Проводиться, щоб "освіжити" приміщення.
  • Середній євроремонт (не означає "дешевий") передбачає перепланування квартири, знесення старих перегородок і зведення нових, заміну дверей, вікон тощо. Дизайнерські вишукування тут не присутні.
  • Нарешті, євроремонт вищої якості, або "євролюкс", "ексклюзив". Цей вид ремонту вже включає повний комплекс робіт: перепланування, переобладнання, дизайн. Ціна за ексклюзивний варіант варіюється від ступеня складності і кількості проведених заходів.

 Перш за все, фахівець знайомиться з плануванням квартири, і пропонує своєму власникові вибрати інтер'єр на свій смак - для цього у дизайнера є багато різних варіантів оформлення квартир, і він може врахувати все: як планування приміщень, так і особисті смаки замовника.

Дизайнерські підходи в наш час дозволяють перетворити типову квартиру в нестандартне, і навіть унікальне житло: за допомогою зміни форми стель, дверних і віконних прорізів, візуальних ефектів, об'єднання і зонування простору і інших сучасних рішень. Однак будь-яке перепланування повинне виконуватися тільки професіоналами, і тільки після отримання всіх необхідних дозволів у відповідних організаціях.
Оформлення інтер'єру багато в чому залежить від віку власників квартири. У зрілому і літньому віці люди тяжіють до класики, рівним стінах і стелях, паркету, спокійній колірній гамі, одним словом, елегантно, зі смаком, але без надмірностей і креативу. Перевага віддається дорогим, якісним матеріалам. Тим, кому ще немає тридцяти, традиційність здається нудною і похмурою. Ремонт проводиться в прискореному темпі, виключені складні оздоблювальні роботи, вітається оригінальність, функціональність, творчий підхід. Замість паркету на підлогу кладуть ламінат, замість важких драпіровок на вікна вішають жалюзі. Мінімум меблів, максимум простору і світла. Двері або зовсім відсутні, або замінені на складні конструкції на зразок гармошки.

Етапи євроремонту в квартирі

  • Перепланування квартири при євроремонті.
  • Заміна міжкімнатних дверей і вікон. Старі дерев'яні вікна замінюють металопластиковими або дерев'яними вікнами зі склопакетами, виконаними за сучасними технологіями.
  • Вирівнювання стін, стель і підлог. Євроремонт - це, перш за все, висока якість робіт, а значить ідеально рівні поверхні і кути стін, підлог і стель. Вирівнювання стін і стель в основному виробляється гіпсокартоном і поліпшеною штукатуркою. Вирівнювання підлог найчастіше роблять за допомогою цементної стяжки, що виконується за різними технологіями і іншими способами.

На відміну від косметичного ремонту, євроремонт в квартирі не роблять часто. Євроремонт новобудови проводити не має сенсу, так як новий будинок ще може дати осадку, в результаті чого дорогий ремонт треба буде переробляти.
Застосування самих передових технологій при виконанні євроремонту приміщень, передбачає використання специфічного високотехнологічного обладнання. Такі ремонтні роботи не можуть бути виконані своїми силами або малодосвідченими будівельниками, а вимагають залучення кваліфікованих фахівців.

Опубліковано:

Новобудови Івано-Франківська

ЖК Затишна оселя

ЖК Затишна оселя

Затишна оселя від ЛММ-Сервіс в Вовчинці - це будинки розміщені в мальовничому куточку на межі міста ..

від 9.200 грн./м2

ЖК Краківський

ЖК Краківський

Житловий квартал "Краківський" збудований компанією Вамбуд на території села Вовчинець у межах міс..

від 13.300 грн./м2

Читайте також