Вхід на сайт

Необхідно увійти, щоб мати змогу додавати оголошення про продаж квартир


Якщо у Вас немає аккаунту, то Вам потрібно зареєструватися

Як вибрати штукатурку. Види штукатурки

Кожну людину, яка зіткнулась з питанням ремонту квартири хвилює питання - вибір штукатурки. Незважаючи на появу безлічі нових матеріалів, оштукатурювання стелі і стін залишається найпопулярнішим способом оформлення інтер'єру. 

Штукатурка має значні переваги, а саме мінімальну товщину та довговічність покриття. Споруда з якісно виконаною штукатуркою і фарбуванням завжди виглядає свіжо і сучасно, а різноманітні її текстури дозволяють відтворити в приміщенні будь-який стиль.

Як вибрати декоративну штукатурку

Відповідь на питання, яку штукатурку вибрати, залежить від інтер'єру приміщення і ефекту, якого ви хочете добитися. При створенні дизайну інтер'єру актуальним залишається питання гармонійності поєднання стилів і матеріалів. Не останню роль у виборі грає фактор вартості. Останні модні тенденції принесли з собою новітні матеріали, іноді в рази перевершують за вартістю свої, цілком повноцінні у всіх сенсах, аналоги. Як вибрати декоративну штукатурку - точної відповіді ви не отримаєте, оскільки щоб визначитися з вибором «правильної» штукатурки, можна тільки знаючи конкретні умови експлуатації і спосіб проведення робіт.

Види штукатурки

1. Суха штукатурка - застосовують виключно для облицювання стін всередині приміщень. Розміри і експлуатаційні характеристики матеріалу дозволяють проводити роботи в стислі терміни з отриманням кінцевого результату високої якості. Для монтажу використовують оцинкований профіль, який за рівнем закріплюють на стінах за допомогою спеціальних кронштейнів.

Плюси сухої штукатурки:

  • швидкість виконання роботи,
  • толерантність до кваліфікації виконавця,
  • можливість зведення перегородок і багаторівневих поверхонь.

Мінуси сухої штукатурки:

  • схильність до впливу атмосферних явищ,
  • в деяких випадках недостатня міцність.
2. Монолітна штукатурка - роботи з нанесення штукатурного розчину на стіни з метою вирівнювання або надання певного кольору або фактури. Результатом таких робіт є стійкий до механічних і атмосферних впливів шар.

Плюси монолітної штукатурки:

  • універсальність,
  • довговічність,
  • мінімум займаного простору.

Мінуси монолітної штукатурки:

обваження конструкції,
розширені терміни через необхідність сушіння кожного шару,

вартість.

3. Кольорова декоративна штукатурка - містять в своєму складі сполучну речовину на основі акрилу, кварцового піску і барвнику. У більшості випадків вони представлені у вигляді готових до вживання пластичних сумішей.

4. Кам'яна штукатурка. Створення кам'яної «декорації» починається з розмітки кам'яних лав на підготовленої стіні.

За допомогою розмічального шнура позначають розташування швів. Наступний крок - нанесення обраного виду штукатурного покриття. Після схоплювання суміші виробляють «нарізку» на камені. 
5. Теразитова штукатурка - використовують при облицюванні фасадів для імітації матеріалів гірських порід. З огляду на її щільність і вагу, поверхню підготовляють нанесенням рельєфу. На свіжому підготовленому шарі роблять хвилеподібну сітку з неглибоких борозен. Лінії виконують за допомогою будь-якого відповідного інструменту і мають у своєму розпорядженні горизонтально з кроком 3-5 см. Ефект колотого каменю отримують завдяки вбиванню в схопив накривку спеціальних інструментів: скарпеля, шпунта, зубила. Завершує процес обробка покриття піскоструйним апаратом.

6.  Сграффіто - художня штукатурка. Сграффіто - вид штукатурки, при якому отримують рельєфне покриття з візерунком або малюнком. Технологія виготовлення такого декоративного покриття полягає в нанесенні декількох різнокольорових шарів з подальшим видаленням їх частин для отримання орнаменту.

7. Венеціанська або рідкий мармур - матеріал, який використовує в своєму складі мармурову муку і сполучний інгредієнт на акрилової або вапняній основі. Секрет виготовлення складається в нанесенні безлічі найтонших шарів з унікальною текстурою. Така фактура штукатурки дає незвичайну візуальну глибину і світіння при відображенні світла на різній глибині покриття.

Види штукатурки настільки різноманітні, що можна виконати ремонт будь-якої складності і втілити в життя будь-яку задумку. Успіху вам!

Опубліковано:

Новобудови Івано-Франківська

ЖК Затишна оселя

ЖК Затишна оселя

Затишна оселя від ЛММ-Сервіс в Вовчинці - це будинки розміщені в мальовничому куточку на межі міста ..

від 9.200 грн./м2

Європейський city

Європейський city

Мікрорайон "Європейський city" на 25 під'їздів розташований в межах вулиці Симоненка в м. Івано-Фран..

від 11.600 грн./м2

Калинова слобода

Калинова слобода

Калинова слобода - повністю новий житловий мікрорайнон розташований в межах міста Івано-Франківськ в..

від 10.000 грн./м2

ЖК Краківський

ЖК Краківський

Новий житловий квартал "Краківський" у квітні 2015 року почала зводити будівельна компанія Вамбуд..

від 9.700 грн./м2

Читайте також