Вхід на сайт

Необхідно увійти, щоб мати змогу додавати оголошення про продаж квартир


Якщо у Вас немає аккаунту, то Вам потрібно зареєструватися

Художній розпис стіни в квартирі

Оригінальним дизайном сучасної квартири є художній розпис стіни. Це аристократично багато та вишукано. Стіни з таким оформленням розкривають внутрішній світ господаря квартири. Розпис здатний передати ваші почуття і бажання, прикрасивши стіни позитивними емоціями. 

До вирішення розпису ваших стін потрібно підходити серйозно, зваживши всі «за» і «проти», адже це не картина, яку можна зняти зі стіни і повісити іншу.

Сьогодні розпис стін стала дуже популярною, не дивлячись на дорогу вартість роботи художників.
Декоративний розпис стін і стель століттями використовувалася в оздобленні храмів і палаців, а тепер і ви можете відтворити на стінах своєї квартири справжній витвір мистецтва.

Декоративний розпис стін в квартирі - це не тільки красиво, але і дуже практично. Зазвичай малюнки наносяться на стіни якісними і екологічно безпечними фарбами, після чого покривають безбарвним лаком. Це покриття гарантує довговічність малюнка - він не буде вигоряти на сонці і буде більш стійким до механічних пошкоджень. Розпис стін в квартирі може проводитися не тільки на пофарбованих стінах, а навіть на шпалерах. У всіх випадках фарба буде добре лягати.
Художній розпис стін в квартирі не обмежується тільки декоративною функцією. З її допомогою можна візуально розширити приміщення або створити просторову ілюзію, все залежить від компетентності художника, який буде займатися нанесенням малюнків на стіни.
Іноді розпис допомагає приховати вади, які не прибереш іншим способом. Наприклад, в кухні газова труба. Приховати її неможливо і не менш площа приміщення, але її можна використовувати в декорації, так, що вона буде важлива у фрагменті розпису стіни.
Зрозуміло, при такій кількості позитивних якостей, розпис стін має деякі недоліки. В першу чергу, розписана стіна повинна бути добре видна в інтер'єрі. Відповідно, якщо мова йде про житло, біля розписаної стіни вже не вийде розміщувати різні шафи і полиці, ефективна площа буде зайнята під декоративні потреби. Крім того, картинка може набридати, так як вона, все-таки, постійно знаходиться перед очима. Нарешті, стіна повинна оберігатися від пошкоджень, щоб випадкова механічна дія не зашкодила малюнку. 
Підготувати стіну під живопис необхідно дуже якісно, оскільки від цього залежить довговічність самої розпису. Якщо стіна підготовлена погано, то живопис згодом може потріскатися разом зі штукатуркою або шпаклівкою, відшаруватися, обсипатися або поміняти колір. Підготовка поверхні стіни під художній розпис починається з її очищення від старої фарби, штукатурки, побілки, старих шпалер і іншого, якщо розпис планується створювати не на нових стінах. Також необхідно виявити всі тріщини стіни.

Існує ще один зовсім ледачий спосіб розпису стін - наклейки на стіну. Широко рекламовані стікери на стіну так модні зараз в Європі. Плівка має більше сотні красивих відтінків. Наклейте на стіну, попередньо, звичайно, примірявши. І насолоджуйтеся новим звучанням вашої квартири.

Опубліковано:

Новобудови Івано-Франківська

ЖК Затишна оселя

ЖК Затишна оселя

Затишна оселя від ЛММ-Сервіс в Вовчинці - це будинки розміщені в мальовничому куточку на межі міста ..

від 9.200 грн./м2

ЖК Краківський

ЖК Краківський

Житловий квартал "Краківський" збудований компанією Вамбуд на території села Вовчинець у межах міс..

від 13.300 грн./м2

Читайте також