Вхід на сайт

Необхідно увійти, щоб мати змогу додавати оголошення про продаж квартир


Якщо у Вас немає аккаунту, то Вам потрібно зареєструватися

Все про фотошпалери

Розпочавши ремонт перед кожним господарем постає питання - що робити з стінами.  У цій ситуації на допомогу прийдуть фотошпалери - дуже цікаве рішення, яке дарує нові враження від давно знайомих приміщень. Завдяки фотошпалерам свою квартиру ви можете перетворити у будь-яку казку.  Ваші мрії оживуть на стінах. Існує цілий ряд класифікацій фотошпалер. 

За складом вони можуть бути:

- Паперові (в свою чергу бувають матові та глянцеві),

- Бамбукові,

- Вінілові.

Відрізняються фотошпалери і за типом поверхні:
Гладка. Мають високу міцність і захисне покриття, що дозволяє навіть мити їх. На жаль, цей тип дуже вимогливий до вихідного стану стіни, адже тут будь-яка нерівність зіпсує підсумкове зображення.

Текстурна. Як очевидно з назви, такі шпалери імітують різні текстури (наприклад папірус, іній, пісок, шкіру і т.д.), що дозволяє запам'ятовувати на стінах стародавні міста, твори художньої культури та інші високодуховні малюнки. Ці шпалери приємні на дотик і клеяться так само легко, як і їх звичайні.

Самоклейка. Ця плівка, яка вже має клейовий шар, а тому її можна клеїти без застосування додаткових речовин. Позитивною рисою є можливість протягом невеликого інтервалу часу з моменту поклейки відклеїти шпалери і прикріпити заново, якщо наприклад була допущена помилка.

Розглянемо основні властивості фотошпалер, їхні плюси та мінуси.

До позитивних рис фотошпалер можна віднести:

- Необмежена кількість варіантів. На ринку представлена величезна кількість малюнків, не кажучи вже про можливість замовити виготовлення варіанту з будь-яким зображенням. Єдина вимога в разі замовлення - висока якість зображення, щоб картинка в масштабах стіни була чіткою.
- Висока міцність. Такі шпалери міцніше своїх паперових аналогів, навіть якщо в основі лежить папір. Це пов'язано з тим, що вони мають додаткове захисне покриття, за запевненнями виробників захищає навіть від маркера.
- Можливість вологого чищення. Фотошпалери можна мити, не побоюючись відшаровування, однак не варто переборщувати з водою. Так само не рекомендується клеїти їх в місцях активного контакту з рідинами на зразок мийки на кухні.
- Якісне чорнило. Малюнки на фотошпалерах не бояться вицвітання, контакту з яскравим світлом і не розпливаються. У випадку ж з вихідним зображенням HD-якості стає можливим розглянути найдрібніші деталі краще, ніж на будь-якому екрані.

До недоліків фотошпалер можна віднести:

- Висока ціна. Фотошпалери досить дороге задоволення, причому чим вище їх якість, тим більше ціна.
- Необхідність ретельної підготовки. Стіну доведеться не просто рівняти, а рівняти ідеально гладко, інакше малюнок скривиться, і весь очікуваний ефект пропаде.

- Висока акуратність. У випадку зі звичайними шпалерами деякі відхилення при поклейці ще могли мати місце, але у випадку з фотошпалерами це протипоказано - малюнок буквально «рветься на частини» і виглядає жахливо, якщо шпалери криво поклеєні.

Як вибрати якісні фотошпалери

- Фахівці радять купувати вінілові або бамбукові шпалери. Паперовий варіант недовговічний, хоч і коштує досить дешево.
- Прочитайте склад на етикетці. Важливо, щоб під час друку були використані водостійкі барвники. Це вкрай практичний варіант: вологе прибирання, навіть з миючими засобами, таким шпалерам не страшне.
- Безпека матеріалу дуже важлива. Вибираючи фотошпалери для кухні, місця збору всієї сім'ї, будьте пильні. Через підвищену вологість повітря можуть виділятися шкідливі сполуки. Тому радимо уточнити у консультанта, яке використовувалось чорнило. Якщо з ультрафіолетовим затвердінням - можна брати.

- Дизайнери радять використовувати фотошпалери виключно для однієї стіни. В іншому випадку вони загубляться або будуть сильно «тиснути». Підбирайте основні шпалери правильно. Якщо фотошпалери - яскрава пляма, то обробка інших стін повинна проводитися шпалерами більш спокійних і світлих тонів.

Якщо ви виконаєте поклейку якісно, то естетичне задоволення вам гарантовано!


Опубліковано:

Новобудови Івано-Франківська

ЖК Затишна оселя

ЖК Затишна оселя

Затишна оселя від ЛММ-Сервіс в Вовчинці - це будинки розміщені в мальовничому куточку на межі міста ..

від 9.200 грн./м2

Європейський city

Європейський city

Мікрорайон "Європейський city" на 25 під'їздів розташований в межах вулиці Симоненка в м. Івано-Фран..

від 11.600 грн./м2

Калинова слобода

Калинова слобода

Калинова слобода - повністю новий житловий мікрорайнон розташований в межах міста Івано-Франківськ в..

від 10.000 грн./м2

ЖК Краківський

ЖК Краківський

Новий житловий квартал "Краківський" у квітні 2015 року почала зводити будівельна компанія Вамбуд..

від 9.700 грн./м2

Читайте також