Вхід на сайт

Необхідно увійти, щоб мати змогу додавати оголошення про продаж квартир


Якщо у Вас немає аккаунту, то Вам потрібно зареєструватися

Як і чим фарбувати стіни?

При ремонті в квартирі зараз віддають перевагу фарбуванню стін. Наклеювання шпалер залишається в минулому. І, звичайно ж, виникає головна проблема: як пофарбувати стіни таким чином, щоб кімната виглядала красиво і стильно. 

Перед тим, як приступити до фарбування стін, необхідно виміряти площу кімнати для того, щоб знати, скільки конкретно знадобитися матеріалів.

Також важливо знати, на яку сторону виходять вікна вашої кімнати і наскільки добре вона освітлена, щоб грамотно і зі смаком підібрати колірну гамму. Але це далеко не все. 

Обов'язково перед фарбуванням потрібно видалити зі стін старі шматки шпалер і позбутися від старих шарів фарби, замазати всі щілини і тріщини, позбавиться від плям і дефектів, вирівняти стіни шпаклівкою. Потім необхідно їх заґрунтувати в 1 - 2 шари. 

Матеріали для фарбування стін

  • шпатель,
  • валик,
  • пензлик,
  • шпаклівка,
  • металева щітка,
  • грунтовка,
  • гіпсокартон,
  • фарба для стін,
  •  тафтинг-шпалери.

Етапи фарбування стіни?

При виборі фарби дизайнери радять звернути увагу на водоемульсійну. Така фарба нешкідлива, вона швидко сохне, легко змивається і не містить запаху. Якщо ви фарбуєте ванну кімнату, кухню або туалет, то зупиніть свій вибір на акрилових або латексних водоемульсійних фарбах. Також, наприклад, для ванної кімнати, підійде і силіконова водоемульсійна фарба, так як в ній містяться водовідштовхувальні елементи.

Фарбувати стіни набагато зручніше і швидше валиком, ніж пензлем, так як за допомогою валика фарба рівніше лягає на поверхню і менше витрачає фарбу. Найкраще підійде валик з хутряним покриттям. Чим більше площа стіни, тим ширше повинен бути валик.  Спочатку у фарбувальній ванні розбавте потрібну кількість фарби з водою відповідно до зазначеної на банці інструкції.

Потім розкатайте в ній валик і нанесіть фарбу на стіну рівномірно, зверху вниз, не доходячи до стелі і не зафарбовуючи самий низ стіни на 5 - 10 см.

Фарба наноситься на стіни в два шари. Спочатку повинен повністю висохнути перший шар, а потім можна приступати до повторного нанесення. Решта, нефарбовані вгорі і внизу місця потрібно акуратно зафарбувати пензликом.

Якщо ж ви вирішили пофарбувати стіни пензлем, то для цього необхідно наполовину вмочити пензлик у фарбувальну ванну, а потім рівномірно нанести фарбу на стіну.

Починати фарбування краще з самої верхньої стіни, над вікном або дверима. Щоб зручно і правильно проводити фарбування, бажано візуально поділити стіни на квадрати і потім фарбувати.

Фарба наноситься в кілька шарів. Наступний шар наноситься після повного засихання попереднього.

Опубліковано:

Новобудови Івано-Франківська

ЖК Затишна оселя

ЖК Затишна оселя

Затишна оселя від ЛММ-Сервіс в Вовчинці - це будинки розміщені в мальовничому куточку на межі міста ..

від 9.200 грн./м2

Європейський city

Європейський city

Мікрорайон "Європейський city" на 25 під'їздів розташований в межах вулиці Симоненка в м. Івано-Фран..

від 11.600 грн./м2

Калинова слобода

Калинова слобода

Калинова слобода - повністю новий житловий мікрорайнон розташований в межах міста Івано-Франківськ в..

від 10.000 грн./м2

ЖК Краківський

ЖК Краківський

Новий житловий квартал "Краківський" у квітні 2015 року почала зводити будівельна компанія Вамбуд..

від 9.700 грн./м2

Читайте також