Вхід на сайт

Необхідно увійти, щоб мати змогу додавати оголошення про продаж квартир


Якщо у Вас немає аккаунту, то Вам потрібно зареєструватися

Переваги тканинних жалюзі

Сучасний ринок зараз пропонує величезне багатство штор. Різноманітний дизайн, багатоколірність - все на ваш смак. Головне оприділитись з вибором. 

Дуже велику популярність набули тканинні жалюзі - сьогодні ми про них і поговоримо. 

Тканинні жалюзі - це відмінний компроміс між шторами з текстилю і жалюзі з металу. Вони чудово підійдуть тим, хто цінує екологічно чисті матеріали в поєднанні з практичністю. За допомогою функціональних жалюзі з тканини можна замінити штори в офісі, адміністративному приміщенні, вітальні або спальні. Вони однаково добре виглядають в маленьких і великих кімнатах.

Види тканинних жалюзі

- горизонтальні;

- вертикальні;

- рулонні;

- римські. 
Тканина для горизонтальних і вертикальних моделей може використовуватися найрізноманітніша. Зустрічаються синтетичні і натуральні матеріали. Їх переваги в стійкості до вигоряння на сонці, так що можна не боятися вибирати яскраві відтінки, з часом вони не потьмяніють. Догляд полягає в очищенні від пилу (пилосос, щітка, волоть), раз на рік їх можна промивати в мильному розчині.

Переваги тканинних жалюзі

  • Приємно пропускають світло. Більшість штор цього типу не повністю перекривають доступ світла, а частково пропускають його, фарбуючи в відтінок тканини.
  • Прості в догляді. Для того щоб очистити тканинне полотно, можна використовувати практично всі ті ж пральні порошки, а також мила і рідкі миючі засоби.
  • Естетично красиві. Пластик не завжди добре виглядає в домашньому інтер'єрі. Тканина - це більш «затишний» і звичний для нього матеріал. Особливо це стосується текстурованих варіантів. Вони фактично є все тими ж класичними шторами, але трохи в іншому форматі.
  • Мають великий вибір дизайну. Серед каталогу ви зможете знайти найрізноманітніші відтінки і візерунки.
  • Кріпити жалюзі можна як до стелі, так і до стіни зверху вікна або у віконний отвір.
  • Гігієнічність - спеціальна обробка надає тканині водо- і пиловідштовхуючі властивості.
  • Доступність - ціна тканинних жалюзі набагато нижче вартості деяких інших світлозахисних систем, наприклад, з дерева. Їх вважають виробом економ класу, але деякі тканинні жалюзі виконуються з дорогих елітних матеріалів і використовуються для оформлення ексклюзивних інтер'єрів.

До недоліків жалюзі з тканини можна віднести їх відносно недовгий термін експлуатації, який істотно нижче, ніж у алюмінієвих або пластикових жалюзі. Але термін служби в цьому випадку визначається властивістю тканини, з якої виготовлені жалюзі, і в деяких випадках він досить тривалий. Ну і те, що на підвіконня не можна поставити квіти або інші декоративні елементи, так як жалюзі займають весь віконний проріз

Опубліковано:

Новобудови Івано-Франківська

ЖК Затишна оселя

ЖК Затишна оселя

Затишна оселя від ЛММ-Сервіс в Вовчинці - це будинки розміщені в мальовничому куточку на межі міста ..

від 9.200 грн./м2

Європейський city

Європейський city

Мікрорайон "Європейський city" на 25 під'їздів розташований в межах вулиці Симоненка в м. Івано-Фран..

від 11.600 грн./м2

Калинова слобода

Калинова слобода

Калинова слобода - повністю новий житловий мікрорайнон розташований в межах міста Івано-Франківськ в..

від 10.000 грн./м2

ЖК Краківський

ЖК Краківський

Новий житловий квартал "Краківський" у квітні 2015 року почала зводити будівельна компанія Вамбуд..

від 9.700 грн./м2

Читайте також