Вхід на сайт

Необхідно увійти, щоб мати змогу додавати оголошення про продаж квартир


Якщо у Вас немає аккаунту, то Вам потрібно зареєструватися

Стелі з гіпсокартону. Ідеї монтажу

Багаторівневі стелі з гіпсокартону користуються величезною популярністю в сучасному ремонті. Вони здатні зробити інтер'єр приміщення затишнішим і позбавитися від монотонності. Красива підвісна стеля з гіпсокартону - це одна з найдоступніших можливостей підкреслити дизайн кімнати, підвищити її звукоізоляцію і просто ідеально вирівняти поверхню. Різноманітні геометричні форми, оригінальні колірні схеми, дивне світло  - усе це здатне перетворити інтер'єр квартири і справити враження.

Відмінна ідея для крихітної кухні - однорівнева стеля з гіпсокартону, на який по центру наклеюється вирізаний круг, потім забарвлюємо його контрастною фарбою: наприклад, фон білий, а круг - зелений, червоний або на вибір. На підлозі симетрично встановлюємо невисокий подіум. Далі ставимо на нього круглий обідній столик, а на стелі монтуємо красивий світильник. Кухня на вигляд візуально витягується.

Завдяки різним колірним рішенням можна збагатити дизайн навіть маленької спальні. Середину стелі спальні можна забарвити розкішним теплим кольором, наприклад бордовим, виконавши симетричний перехід ліній на стіну. Якщо яскраве однотонне забарвлення вам здасться сумовитим і нецікавим, то варто спробувати зображувати який-небудь сюжет, наприклад блакитне небо з білими хмарами або сонце із золотистими променями. У будь-якому випадку обмежень для польоту вашої фантазії не існує.

Підсвічування стелі з гіпсокартону

Незвичайне і ретельно продумане освітлення - запорука того, що у вас в квартирі буде неодмінно красиво. Підсвічування стелі можна виконати за допомогою точкових світильників, які сьогодні переживають пік популярності. Вони не впадають у вічі і в той же час створюють ілюзію струмуючого світла. Якщо хочете, можете спорудити цікавий світловий карниз, вбудувавши в нього світлодіодне або неонове підсвічування. Лампочки, розташовані по периметру і приховані від очей декоративними елементами, надають приміщенню особливий антураж і неповторний шарм.

Особливості багаторівневих стель з гіпсокартону

Поширеність в сучасних інтер'єрах багаторівневих стель обумовлена не лише естетичними міркуваннями, але і бажанням зонувати приміщення без використання перегородок. Перехід передпокою в кухню або вітальюі в обідню зону можна підкреслити вигином з гіпсокартону опуклої форми або за допомогою підсвічування, вмонтованого в стелю з гіпсокартону. З точки зору архітектури багаторівневі стелі з гіпсокартону - це грамотний спосіб позбавитися від нерівностей базової основи. За опуклими рівнями можна спокійно приховати і дуже помітні перепади і різні комунікації - дроти, труби. 

Комбінована стеля

Експериментуючи з поєднанням різних технологій можна скомбінувати натяжну стелю і гіпсокартонну. Еластичність гіпсокартону дозволяє сконструювати практично будь-яку конструкцію. Комбінована стельова система дуже красиво зонує велику кімнату, а це необхідно для квартири-студії, в якій практично відсутні стіни. У комбінованих стелях можна створити фантастичне освітлення. Світильники фіксуються на різних рівнях. Гармонійно перехрещуючись і розсіюючись промені світла утворюють неймовірно красиве шоу. Лакова поверхня натяжної стелі відмінно відбиває світло і навіть звичайна лампочка може створити неповторну композицію.

Крім того, комбінована стельова система дає можливість утілити незвичайні ідеї в плані створення складних колірних палітр. Кожен рівень можна забарвити в окремий яскравий колір. Представте таку композицію: в стелі з гіпсокартону по периметру розміщені світильники, а усередині  натягнуто білосніжне полотно в центрі якого підвішена люстра з бронзи. Така стеля збагатить інтер'єр, навіть якщо інша обробка приміщення буде дуже скромною.

Натяжна стеля в гіпсокартонному коробі - на сьогодні це найпоширеніший варіант. Використання елементів різного кольору і відтінків дозволить вам реалізувати практично будь-яку задумку.

Опубліковано:

Новобудови Івано-Франківська

ЖК Затишна оселя

ЖК Затишна оселя

Затишна оселя від ЛММ-Сервіс в Вовчинці - це будинки розміщені в мальовничому куточку на межі міста ..

від 9.200 грн./м2

Європейський city

Європейський city

Мікрорайон "Європейський city" на 25 під'їздів розташований в межах вулиці Симоненка в м. Івано-Фран..

від 11.600 грн./м2

Калинова слобода

Калинова слобода

Калинова слобода - повністю новий житловий мікрорайнон розташований в межах міста Івано-Франківськ в..

від 10.000 грн./м2

ЖК Краківський

ЖК Краківський

Новий житловий квартал "Краківський" у квітні 2015 року почала зводити будівельна компанія Вамбуд..

від 9.700 грн./м2

Читайте також