Вхід на сайт

Необхідно увійти, щоб мати змогу додавати оголошення про продаж квартир


Якщо у Вас немає аккаунту, то Вам потрібно зареєструватися

Поради щодо вибору стабілізатора для квартири

В наш час іде прогресивний процес у сфері електроніки. Дуже важко уявити квартиру в якій не було б побутової техніки. Майже всі побутові прилади живляться від електромережі. 

Часто напруга в мережі нестабільна, як кажуть "скаче", в таких випадках необхідний стабілізатор напруги для квартири. 

Стабілізатор напруги значно продовжить термін використання побутової техніки та допоможе зекономити на електроенергії, регулює перепади напруги.
Стабілізатор напруги автоматично підтримує рівень напруги в 220в.

Як вибрати стабілізатор для квартири

Готуючись до придбання стабілізатора для установки в квартирі, потрібно враховувати цілий ряд параметрів. Адже цей пристрій не тільки має "живити" електроприлади, а й гармонійно вписатися в інтер'єр приміщення. Зрозуміло, головна вимога, яка пред'являється до нього - це надійний захист від аварій і стрибків напруги в електромережі. Крім того, стабілізатор повинен видавати напругу з тією точністю, яка була б достатньою для роботи всіх електроприладів.

З огляду на те, що пристрій вибирається для квартири,  його габаритні характеристики повинні бути порівняно невеликі. Бажано, щоб в комплекті були кошти для кріплення агрегату на стіну, а сам він у процесі роботи не став джерелом підвищеного рівня шумів. Апарат повинен мати на борту відповідного рівня систему моніторингу, за допомогою якої можна легко і просто отримувати дані по електромережі і контролювати роботу пристрою.
У широкому асортименті вибору, найбільш оптимальним варіантом в плані поєднання ціни та якості є наші стабілізатори SinPro - "Оберіг", "Гарант 220V".

Монтаж стабілізатора в квартирі

Питання монтажу стабілізатора напруги в квартирі досить відповідальне в силу того, що простору для маневру практично немає. Проте, рекомендується виконувати його установку максимально близько до розподільного щитка. Для цього можна використати такі приміщення, як комора, коридор або підсобка. 

Вибираючи місце під установку, пам'ятайте, що пристрою повинна бути забезпечена якісна вентиляція, особливо якщо монтаж був виконаний в ніші. В обов'язковому порядку, з кожної сторони повинні бути присутніми зазори не менше 10 сантиметрів по ширині. Використовувати як альтернативний метод просвердлені отвори вкрай не бажано. Також, звертайте увагу на те, що місце установки повинно бути виконано з негорючого матеріалу, такого як бетон, цегла або метал.

Після того як монтаж стабілізатора завершено, саме час підключити на нього навантаження - електроприлади. Найкращим варіантом є підключення всієї електричної техніки в квартирі через стабілізатор. На жаль, деякі побутові прилади (бойлер, електроплита, тепла підлога) споживають занадто багато енергії, і їх підключення викличе необхідність придбання дуже потужного стабілізатора.
У будь-якому випадку, при покупці стабілізатора для окремого пристрою або всієї квартири, обов'язково буде корисно проконсультуватися з фахівцем.

Це дозволить зробити ваші витрати найбільш оптимальними і раціональними, а електричне обладнання у квартирі прослужить максимально довго і ефективно.


Опубліковано:

Новобудови Івано-Франківська

ЖК Затишна оселя

ЖК Затишна оселя

Затишна оселя від ЛММ-Сервіс в Вовчинці - це будинки розміщені в мальовничому куточку на межі міста ..

від 9.200 грн./м2

Європейський city

Європейський city

Мікрорайон "Європейський city" на 25 під'їздів розташований в межах вулиці Симоненка в м. Івано-Фран..

від 11.600 грн./м2

Калинова слобода

Калинова слобода

Калинова слобода - повністю новий житловий мікрорайнон розташований в межах міста Івано-Франківськ в..

від 10.000 грн./м2

ЖК Краківський

ЖК Краківський

Новий житловий квартал "Краківський" у квітні 2015 року почала зводити будівельна компанія Вамбуд..

від 9.700 грн./м2

Читайте також