Вхід на сайт

Необхідно увійти, щоб мати змогу додавати оголошення про продаж квартир


Якщо у Вас немає аккаунту, то Вам потрібно зареєструватися

Ремонт у квартирі. З чого почати

Все красиве, коли нове. Якщо ви задумали ремонт і не знаєте з чого почати, ми зібрали деякі практичні поради, які допоможуть вам у цьому питанні. Перед тим як приступити до ремонту, слід оцінити стан приміщень. Це дозволить зрозуміти, що має бути зроблено і скільки матеріалів придбати.

Види ремонту

косметичний, коли можна своїми руками злегка оновити інтер'єр приміщення,

капітальний, який пов'язаний із заміною комунікацій, вікон та іншими складнощами.

Вибираємо стиль квартири

Важливо зрозуміти, який дизайн інтер'єру необхідний. Щоб визначитися з тим, який дизайн вам необхідний, можна поговорити з друзями і родичами, а також почитати каталоги в інтернеті. Намалюйте невеликий ескіз, для цього рекомендується використовувати спеціальні комп'ютерні програми.

Краще займатися ремонтом не влітку, так як під час цього сезону ціни на будівельні матеріали традиційно зростають. Якщо маєте намір зносити стіни, вам буде потрібно дозвіл.

Етапи роботи під час ремонту квартири

  • Необхідно винести з приміщення предмети меблів, а потім позбутися від оздоблення стін, підлоги і стелі. Віддираємо шпалери, прибираємо штукатурку, за допомогою лома видаляється підлогове покриття. Потім прибираємо будівельне сміття і займаємося вирівнюванням всіх поверхонь.
  • Наступний етап - оздоблення квартир. Спочатку ведуться роботи зі стелею, який можна пофарбувати або встановити натяжна. Такі моделі дуже популярні, так як виглядають красиво, а вологу не пропускають.
  • Працюємо над стінами. На них можна наклеїти шпалери або скористатися іншими елементами оздоблення, все залежить від ваших побажань.
  • Не забуваємо і про підлогове покриття. Можна використовувати ламінат або лінолеум, вибирайте матеріал з урахуванням того приміщення, де буде проводитися його укладання. За нею йдуть різного роду фінальні штрихи - монтаж плінтусів, люстри і інших елементів, які роблять квартиру по-справжньому красивою.
Якщо ви хочете, щоб ваша квартира виглядала бездоганно, то найкращим виходом буде порадитись з дизайнером. Він зможе втілити всі ваші мрії та побажання.

Опубліковано:

Новобудови Івано-Франківська

ЖК Затишна оселя

ЖК Затишна оселя

Затишна оселя від ЛММ-Сервіс в Вовчинці - це будинки розміщені в мальовничому куточку на межі міста ..

від 9.200 грн./м2

Європейський city

Європейський city

Мікрорайон "Європейський city" на 25 під'їздів розташований в межах вулиці Симоненка в м. Івано-Фран..

від 11.600 грн./м2

Калинова слобода

Калинова слобода

Калинова слобода - повністю новий житловий мікрорайнон розташований в межах міста Івано-Франківськ в..

від 10.000 грн./м2

ЖК Краківський

ЖК Краківський

Новий житловий квартал "Краківський" у квітні 2015 року почала зводити будівельна компанія Вамбуд..

від 9.700 грн./м2

Читайте також