Вхід на сайт

Необхідно увійти, щоб мати змогу додавати оголошення про продаж квартир


Якщо у Вас немає аккаунту, то Вам потрібно зареєструватися

Ремонт дитячої кімнати. З чого почати?

Батькам, які вирішили зробити ремонт у дитячій, потрібно з особливою ретельністю і увагою поставитися до складання в ній інтер'єру, оскільки від нього багато в чому залежить подальший розвиток вашого малюка. Правильно організувати власний простір для чада досить важко, оскільки при цьому потрібно врахувати безліч чинників: і зручність, функціональність, і безпеку, і, звичайно ж інтерес вашого малюка. 

Дитяча кімната повинна бути максимально просторою, оскільки дітворі завжди потрібно побільше місця для ігор і захоплюючих занять. Тому при недостатній площі дитячої кімнати відмінним виходом стане покупка меблів-трансформерів. Крім того, важливо максимально уникати гострих кутів на меблях, а також не варто ставити в кімнаті легко займисті або ж предмети, що б'ються, заради безпеки малюка.

Сонячне світло дуже корисне для здоров'я, а також психіки дітей, тому для дитячої варто виділити найосвітленішу  кімнату з наявних кімнат. У дитячій краще поставити металопластикове вікно, яке захистить ваше чадо від зайвого шуму, що його поширюють з вулиці. Не варто ставити в дитячій зайві електроприлади, а розетки потрібно закрити спеціальними кришечками для безпеки.

Для дитячої кімнати краще придбати екологічно чисті шпалери. Практичніше буде, якщо їх можна буде при бажанні помити. Забарвлення і малюнок повинні відповідати загальному інтер'єру дитячої, проте не вибирайте шпалери занадто з дратівливих відтінків з утомливих малюнком. Це може негативно позначитися на дитині.

Підлогове покриття в дитячій має також бути безпечним і екологічним. Можна зробити акцент на яскравому забарвленні підлоги, а можна, навпаки, зробити нейтральні тони,  щоб не привертало зайвої уваги.

Вибираємо меблі до дитячої кімнати

При виборі меблів і матеріалів, орієнтуйтеся на ті, що мають максимально натуральний склад. Кольорове рішення ж має грунтуватися на теплих і світлих тонах. З меблевих моделей варто порадити трансформери, які можуть "рости" разом з вашим чадом. Меблі подібної конструкції не змусить вас витрачати зайвих коштів.

При вирішенні проблеми вікна краще встановити сучасний склопакет. Якщо ви зберетеся відновлювати стару віконну конструкцію, процес може серйозно затягнутися, оскільки результат повинен бути ідеальним. Буде потрібно закладати навіть найменші щілини. Колір для віконної рами вибирайте так само, як і для стін, щоб він не дратував погляд. Пам'ятайте, що фарба не повинна блікувати, якщо на неї буде потрапляти сонячне світло .Хорошим способом оформити стелю буде обклеювання його шпалерним полотном, що імітує зоряне небо. Подібне рішення сподобається будь-якій дитині.

Яке підлогу вибрати для дитячої кімнати

При дуже малому віці дітей, в ролі підлогового покриття краще віддати перевагу ламінату або лінолеуму. Ці види найбільш стійкі до вологого прибирання. У дитячу для більш старшого віку можна постелити і килим, який має досить короткий, але при цьому дуже м'який ворс.

Пам'ятайте, що невгамовна дитяча енергія повинна обов'язкове мати вихід. При цьому, потрібно обов'язково керуватися правилами безпеки. Таким чином, хорошим доповненням до ремонту дитячої кімнати, стане установка дитячого спортивного комплексу.

Загальні нюанси при ремонті дитячої кімнати

  • Безпека. Уникайте в дитячій наявності гострих кутів у квартирі, а також місць, за які дитина могла б затнутися. Оптимальний матеріал для дитячої кімнати - дерево, як максимально екологічний.
  • Наявність дрібних деталей. Психологи стверджують, що дрібний візерунок в оформленні шпалер сприяє розвитку уяви. Дитячі ж малюнки використовувати в оформленні цієї кімнати не слід.
  • Стіл та стілець. Заздалегідь подбайте про придбання цих двох предметів. При виборі керуйтеся, щоб стіл мав досить велику площу, а стілець був стійким.
  • Для ліжка обов'язково придбайте хороший ортопедичний матрац, щоб уберегти спину дитини.


Опубліковано:

Новобудови Івано-Франківська

ЖК Затишна оселя

ЖК Затишна оселя

Затишна оселя від ЛММ-Сервіс в Вовчинці - це будинки розміщені в мальовничому куточку на межі міста ..

від 9.200 грн./м2

Європейський city

Європейський city

Мікрорайон "Європейський city" на 25 під'їздів розташований в межах вулиці Симоненка в м. Івано-Фран..

від 11.600 грн./м2

Калинова слобода

Калинова слобода

Калинова слобода - повністю новий житловий мікрорайнон розташований в межах міста Івано-Франківськ в..

від 10.000 грн./м2

ЖК Краківський

ЖК Краківський

Новий житловий квартал "Краківський" у квітні 2015 року почала зводити будівельна компанія Вамбуд..

від 9.700 грн./м2

Читайте також