Вхід на сайт

Необхідно увійти, щоб мати змогу додавати оголошення про продаж квартир


Якщо у Вас немає аккаунту, то Вам потрібно зареєструватися

Підлога із паркету. Переваги та недоліки

На сучасному етапі будівництва існує величезний ряд підлогових покриттів. Як не розгубитись в матеріалах? І як вибрати найкращий? Щоб красиво, естетично дивився і довго служив.
Паркет - одне з найвідоміших підлогових покриттів. На відміну від ламінату, використовується він дуже давно, тому є досить популярним і цінним. 

Паркет - натуральне підлогове покриття, запропоноване в основному в трьох варіантах, таких як штучний паркет, масивний паркет і паркетна дошка. Паркетні підлоги дуже цікаво і вигідно виглядають в інтер'єрі будинку.

Переваги підлоги з паркету

1.Простота обслуговування. Паркетні підлоги довговічні і витримали випробування часом. Будинки, яким більше ніж 100 років, все ще можуть мати оригінальну підлогу, якщо за ним був правильний догляд. Дерев'яну паркетну підлогу досить лише підмітати або пилососити, а іноді протирати вологою ганчіркою.
2. Значимість. Поклавши в своєму будинку паркетну підлогу, ви робите інвестицію в майбутнє. Покупці готові платити великі гроші за будинки з дерев'яними підлогами. Крім того, квартири з паркетними підлогами, як правило, продаються швидше, ніж з лінолеумом або килимовим покриттям.
3. Підходить для інтер'єру в будь-якому стилі. Паркетна підлога використовується як в традиційних, так і в сучасних інтер'єрах. Для виготовлення паркетної підлоги використовують дуб, вишню, горіх, і дерев'яні дошки можуть бути відшліфовані і пофарбовані за смаком господарів. При зміні стилю вашого будинку ви також можете змінити зовнішній вигляд вашого паркету.

Недоліки підлоги з паркету

1. Вартість. Паркетна підлога є дорогим варіантом, особливо якщо використовуються екзотичні види деревини. Підлога повинна бути встановлена по технології, і більшість домовласників не можуть впоратися з цією роботою самостійно.
2. Потреба в періодичній обробці. В процесі експлуатації на паркетній підлозі з'являються потертості і подряпини, які повинні бути відполіровані. Чим м'якше дерево, тим швидше його можна подряпати, особливо якщо в будинку є діти чи тварини.
3. Шум.  Дерев'яна підлога може видавати помітний шум при ходьбі по ній, і тим самим доставляти дискомфорт вашими сусідами знизу, якщо ви живете в багатоквартирному будинку.

Безумовно, при виборі паркетної дошки витрати на ремонт автоматично перестають бути бюджетними, але при цьому ви отримуєте натуральний і довговічний матеріал.

Опубліковано:

Новобудови Івано-Франківська

ЖК Затишна оселя

ЖК Затишна оселя

Затишна оселя від ЛММ-Сервіс в Вовчинці - це будинки розміщені в мальовничому куточку на межі міста ..

від 9.200 грн./м2

Європейський city

Європейський city

Мікрорайон "Європейський city" на 25 під'їздів розташований в межах вулиці Симоненка в м. Івано-Фран..

від 11.600 грн./м2

Калинова слобода

Калинова слобода

Калинова слобода - повністю новий житловий мікрорайнон розташований в межах міста Івано-Франківськ в..

від 10.000 грн./м2

ЖК Краківський

ЖК Краківський

Новий житловий квартал "Краківський" у квітні 2015 року почала зводити будівельна компанія Вамбуд..

від 9.700 грн./м2

Читайте також