Вхід на сайт

Необхідно увійти, щоб мати змогу додавати оголошення про продаж квартир


Якщо у Вас немає аккаунту, то Вам потрібно зареєструватися

Перестінки з гіпсокартону. Як зробити своїми руками

Якщо ви вирішили, хоч щось поміняти в своїй квартирі, зупиніть свій вибір на перестінках з гіпсокартону.  Ви міняєте планування квартири і водночас весь дизайн, зовнішній вигляд. Це дуже клопітка робота, яка вимагає певних затрат часу та матеріальних витрат. 

На першому етапі складемо ескіз на папері і виконуємо розмітку майбутньої стіни. Для цього використовуємо будівельний рівень, рулетку, лінійку і схил. Спочатку слід нанести всі розміри на підлогу, а потім, використовуючи схил і рівень, перенести їх на стелю і стіни. Точність виконання розмітки потрібно перевірити ще раз кілька разів, оскільки від неї залежить чи буде наша перегородка рівною.

Якщо перегородка буде довшою, ніж направляючий профіль, то слід попередньо накреслити рівну лінію або розмітити її відштовхуючим шнуром, починаючи зі стелі.

При розрахунку перегородки слід враховувати тяжкість предметів, які будуть на неї повішені. Від цього залежить товщина і число шарів гіпсокартону, тип і ширина каркаса.
За конструктивним рішенням розрізняють перегородки з гіпсокартону з одинарним або подвійним каркасом. Одинарний є рамою з профільованого металу, конструкція якої складена з одного ряду стійок. На цю раму закріплені листи гіпсокартону, а простір між ними заповнений ізоляційним матеріалом. Подвійний складається з двох індивідуальних конструкцій, які встановлюють поблизу, але з деяким відступом. Саме подвійний каркас споруджується для того, щоб приховати всередині стіни різні комунікації. Крім того його роблять для установки розсувних дверей, які відкриваються всередину перегородки.

Як зібрати металічний каркас

Для його монтажу застосовують стієчний (ПС) і направляющий  (ПН) профіль. Зазвичай береться ПС перетином 50х50 мм і ПН перетином 50х40 мм. Направляючі кріпимо до підлоги і стелі за допомогою звичайних пластикових дюбелів з кроком не більше 50см по заздалегідь виконаної нами розмітці. Потім виконуємо монтаж стієчних профілів з кроком 60см (це відстань між центрами кожного профілю). Перша вертикальна стійка кріпиться безпосередньо до несучої стіни. Для скріплення профілів між собою використовуються саморізи з плоскою головкою.
Для зниження впливу вібрації на перегородку з гіпоскартона і підвищення її звукоізоляційних властивостей, в процесі монтажу потрібно укладати між профілем і стіною (або підлогою) спеціальну ущільнювальну полімерну стрічку.

Робота з гіпсокартоном

Найчастіше при складанні перегородок з гіпсокартону використовують стіновий гіпсокартон товщиною 12,5 мм. Обшивку рекомендується виконувати в шаховому порядку, заздалегідь спланувавши розташування гкл.

Саморізи треба закручувати строго перпендикулярно до площини обшивки на відстані 10-15мм від краю листа з кроком 25-30см. При закручуванні шурупів необхідно проявляти увагу, щоб їх капелюшок заходив в гіпсокартон не більше ніж на 1 мм.

Монтаж гіпсокартону на перегородку легше робити двоїм. Для нарізки листів підійде звичайний будівельний ніж і лінійка. Круглі отвори під розетки і вимикачі краще вирізати за допомогою дрельки із спеціальною насадкою.

Обробляємо шви

Заключним етапом монтажу перегородки є закладення стиків. Порядок роботи наступний: на стик панелей кладемо шар шпаклівки, потім накриваємо її армирующим матеріалом, а зверху ще один шар шпаклівки.
Перестінки з гіпсокартону готові, дизайн квартири оновлений.


Опубліковано:

Новобудови Івано-Франківська

ЖК Затишна оселя

ЖК Затишна оселя

Затишна оселя від ЛММ-Сервіс в Вовчинці - це будинки розміщені в мальовничому куточку на межі міста ..

від 9.200 грн./м2

Європейський city

Європейський city

Мікрорайон "Європейський city" на 25 під'їздів розташований в межах вулиці Симоненка в м. Івано-Фран..

від 11.600 грн./м2

Калинова слобода

Калинова слобода

Калинова слобода - повністю новий житловий мікрорайнон розташований в межах міста Івано-Франківськ в..

від 10.000 грн./м2

ЖК Краківський

ЖК Краківський

Новий житловий квартал "Краківський" у квітні 2015 року почала зводити будівельна компанія Вамбуд..

від 9.700 грн./м2

Читайте також