Вхід на сайт

Необхідно увійти, щоб мати змогу додавати оголошення про продаж квартир


Якщо у Вас немає аккаунту, то Вам потрібно зареєструватися

Як оформити документи на квартиру

Якщо ви купили квартиру в новобудові або на вторинному ринку, але не знаєте, як оформити її у власність - Будком ІФ підготував для вас покрокову інструкцію, яка допоможе швидко і без проблем стати повноправним власником житла.

1. Збираємо необхідні документи

Для здійснення реєстрації права власності заявникові в першу чергу необхідно знати перелік документів, які потрібно відповідно до законодавства України для реєстрації права власності. З повним переліком документів можна ознайомитися в порядку про державну реєстрацію прав на нерухоме майно і їх обтяжень, затвердженому Постановою Кабінетів Міністрів України від 17 жовтня 2013 року № 868. неподання заявником хоч одного з вказаних в порядку документів може бути основою для залишення заяви без розгляду або навіть основою для відмови в державній реєстрації.

Щоб оформити житло у власність, потрібні наступні документи:

  1. Заява встановленої форми. Для заяв на реєстрацію встановлені обов'язкові зразки. Бланки є у реєстратора, а також розміщені в самій будівлі юстиції і на сайті Держреєстру. Заява може бути заповнена безпосередньо при поданні у реєстратора або він заповнить його на прохання заявника. Заява підписується подавцем у присутності реєстратора. Якщо заява з документами вирушає поштою, то підпис на заяві і угода з об'єктом нерухомості мають бути засвідчені нотаріусом. Документи поштою спрямовуються з описом, оголошеним цінністю рекомендованим листом з повідомленням.
  2. Документ, що засвідчує особу: паспорт громадянина України, посвідчення на проживання особи, яка проживає в Україні, національний, дипломатичний або службовий паспорт іноземця або документ, замінюючий його, свідоцтво про народження (для осіб до 16 років).
  3. Копія реєстраційного номера облікової карти платника податку.
  4. Документ, що встановлює право, на об'єкт нерухомості. Це може бути свідоцтво про право на спадок, договір про розділ успадкованого майна, договір міни, договір купівлі-продажу і інші.
  5. Документ, що підтверджує настання певної події, якщо документ, що встановлює право, зв'язує з вказаною подією виникнення права власності (наприклад, заява про розрахунок за договором купівлі-продажу, акт прийому-передачі нерухомого майна і так далі)
  6. Доручення (якщо заява подається представником).
  7. Квитанція або інший документ, який підтверджує внесення плати за надання Витягання з Державного реєстру прав.
  8. Квитанція або інший документ, який підтверджує сплати адміністративного збору.
  9. Технічний паспорт на квартиру. 10. Копії вказаних вище документів.
  10. Ксерокопії всіх документів

2. Оформити документи на квартиру

Державну реєстрацію права власності проводить орган державної реєстрації прав і нотаріус як спеціальний суб'єкт, на якого покладаються функції державного реєстратора прав на нерухоме майно. Слід зазначити, що державну реєстрацію права власності нотаріус здійснює тільки в декількох випадках:  
- при здійсненні нотаріальної дії з квартирою, якщо реєстрація права власності на таку квартиру була проведена відповідно до законодавства, що діяло на момент виникнення права власності.  
- в результаті здійснення нотаріальної дії з квартирою.

Таким чином, нотаріус може зареєструвати право власності за покупцем на квартиру одночасно з укладенням договору купівлі-продажу, але не може здійснити первинну реєстрацію права власності.

Органом державної реєстрації речових прав на нерухоме майно є Реєстраційна служба України. Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області розташоване в м. Івано-Франківськ, вул. Петрушевича, 1, телефон відділу реєстрації прав власності на нерухоме майно: (0342) 55-23-99. В той же час відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 № 523-р  послуги, які надаються підрозділами реєстраційної служби, надаються через створені місцевими державними адміністраціями центри надання адміністративних послуг.

Центр надання адміністративних послуг в Івано-Франківську
Адреса: м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 9
Телефони: +38(0342)750119, +38(0342)750330

Після внесення записів в Державний реєстр прав, державний реєстратор формує витягання  з Державного реєстру прав і оформляє його в двох екземплярах. Один екземпляр видається заявникові. Державна реєстрація прав проводиться в строк, що не перевищує п'яти робочих днів з дня вступу в орган державної реєстрації прав заяви про таку реєстрацію. Нотаріус реєструє право у момент здійснення правочина, на підставі якого виникає право власності на квартиру.

Скільки коштує оформлення документів на квартиру

За державну реєстрацію прав для фізичних осіб сплачується адміністративний збір в розмірі: для об'єктів нерухомого майна площею до 100 квадратних метрів, розташованих на земельних ділянках - 0,07% мінімальної заробітної плати; для об'єктів нерухомого майна площею до 200 квадратних метрів, розташованих на земельних ділянках - 0,1% мінімальної заробітної плати; для об'єктів нерухомого майна площею більше 200 квадратних метрів, розташованих на земельних ділянках - 0,2% мінімальної заробітної плати; Адміністративний збір сплачується від мінімальної заробітної плати за місяць, встановленої законом на 1 січня календарного року в якому подаються відповідні документи для проведення державної реєстрації прав. Плата за видачу витягання з державного реєстру речових прав - 120 грн.

Коли можуть відмовити в реєстрації прав власності?

Існує ряд причин, із-за яких відразу оформити у власність квартиру не вийде. Основою для відмови в примі заяви про державну реєстрацію може стати: відсутність документу, який підтверджує плату за надання Витягання з Державного реєстру прав; відсутність квитанції про оплату держмита; об'єкт нерухомого майна розташований на території іншого органу державної реєстрації; заявник не має законних прав на нерухомість, яку хоче зареєструвати; представлені документи не дають можливість підтвердити заявлені права; на надане право власності вже є зареєстроване те, що обтяжило (арешт); у п'ятиденний термін (з дня отримання письмового повідомлення про призупинення розгляду заяви) заявник не усунув усі обставини, по яких неможливо провести державну реєстрацію прав. Основою для припинення процедури державної реєстрації прав може також стати рішення суду про заборону дій, пов'язаних з державною реєстрацією прав. Також важливо пам'ятати: Заява, копії документів поданих заявником для проведення державної реєстрації прав, документ, що підтверджує внесення плати за надання витягання з Державного реєстру прав, документ про сплату адміністративного збору заявникові не повертаються. У разі відмови в державній реєстрації права власності сплачений адміністративний збір також не повернуть.

Опубліковано:

Новобудови Івано-Франківська

ЖК Затишна оселя

ЖК Затишна оселя

Затишна оселя від ЛММ-Сервіс в Вовчинці - це будинки розміщені в мальовничому куточку на межі міста ..

від 9.200 грн./м2

Європейський city

Європейський city

Мікрорайон "Європейський city" на 25 під'їздів розташований в межах вулиці Симоненка в м. Івано-Фран..

від 11.600 грн./м2

Калинова слобода

Калинова слобода

Калинова слобода - повністю новий житловий мікрорайнон розташований в межах міста Івано-Франківськ в..

від 10.000 грн./м2

ЖК Краківський

ЖК Краківський

Новий житловий квартал "Краківський" у квітні 2015 року почала зводити будівельна компанія Вамбуд..

від 9.700 грн./м2

Читайте також