Вхід на сайт

Необхідно увійти, щоб мати змогу додавати оголошення про продаж квартир


Якщо у Вас немає аккаунту, то Вам потрібно зареєструватися

Натяжні стелі в квартирі. Переваги їх встановлення

На ринку сьогодні існує  велика кількість варіантів оформлення стелі вашої квартири, розібратися в яких буває складно. Ми детально вивчили це питання, розмовляли з багатьма відомими дизайнерами, які допомогли визначити, якими перевагами і недоліками володіють натяжні стелі.

Основною перевагою є можливість втілити в реальність будь-яку оригінальну ідею дизайнера, для того щоб створити шикарний інтер'єр вашої квартири. Оскільки натяжні стелі ви можете встановлювати в приміщенні будь-якого призначення. Ринок нам пропонує новітні європейські розробки, створені з унікальних матеріалів, що демонструють практично казкові можливості установки красивих стель. Це можливо завдяки тому, що вони надають широкі можливості по різноманітним фактурами, колірним палітрами і формам. На окрему увагу заслуговує - імітація зоряного неба.

Вагомим плюсом є також невибагливість цих стель. Якщо з'явилася необхідність у прибиранні натяжної стелі, то досить витерти ганчіркою із замші або навіть звичайною сухою серветкою - і чистота.

Монтаж натяжних стель в  квартирі

Натяжні стелі в квартирі - це надійна шумоізоляція, а також захист вашого приміщення від корозії, вологи, грибка і навіть підтоплення сусідами, оскільки утримує воду до 100 л. на квадратний метр. Саме тому даний вид стельового покриття чудова міра захисту від протікання. 

Наступною перевагою є простота монтажу та збільшення простору. Для багатьох квартир сьогодні актуальним стає питання про візуальне розширення житлоплощі. Якісно зроблена кімната з білими рівними стелями завжди сприймається просторіше і багатше.

Підводимо підсумки:

- простота монтажу,

- естетичність і довговічність,

- надійність, практичність, міцність,

- широкий асортимент,

- водонепроникність,

- безпечність.

Недоліки натяжної стелі

При всіх позитивних якостях у натяжних стель є і деякі мінуси. Наприклад, в натяжні стелі можна встановлювати тільки певні світильники. Вони повинні обмежуватися по потужності (не більше 40 Вт) і мати термоізоляцію плафонів. Інакше навколо світильників через деякий час на стелі будуть утворюватися плями. Також для натяжних стель властивий ефект "схлопування", коли через протяги плівка притягається до основної стелі. Тут дуже важлива якість монтажу.

Яку стелю обрати - вирішувати вам. Наостанок наведемо кілька практичних порад для правильного вибору натяжних стель.

- вибираючи між ПВХ і тканиною, зверніть увагу, що поліестерова тканина коштує дорожче. Однак вона міцніше ПВХ-плівки і є екологічно чистим матеріалом.

- від затоплення вас врятує тільки ПВХ-плівка. Тканина пропускає воду.

- зверніть увагу на компетентність фахівців з монтажу натяжної стелі, тому що найчастіше всі недоліки з'являються саме через недбале виконання робіт.


Опубліковано:

Новобудови Івано-Франківська

ЖК Затишна оселя

ЖК Затишна оселя

Затишна оселя від ЛММ-Сервіс в Вовчинці - це будинки розміщені в мальовничому куточку на межі міста ..

від 9.200 грн./м2

Європейський city

Європейський city

Мікрорайон "Європейський city" на 25 під'їздів розташований в межах вулиці Симоненка в м. Івано-Фран..

від 11.600 грн./м2

Калинова слобода

Калинова слобода

Калинова слобода - повністю новий житловий мікрорайнон розташований в межах міста Івано-Франківськ в..

від 10.000 грн./м2

ЖК Краківський

ЖК Краківський

Новий житловий квартал "Краківський" у квітні 2015 року почала зводити будівельна компанія Вамбуд..

від 9.700 грн./м2

Читайте також