Вхід на сайт

Необхідно увійти, щоб мати змогу додавати оголошення про продаж квартир


Якщо у Вас немає аккаунту, то Вам потрібно зареєструватися

Наливна підлога. Особливості та види

Наливна підлога - новинка у базі підлогових покриттів. Оригінально, просто і головне красиво.  Ваша квартира перетвориться в шикарну домівку епохи модернізму.

 Наливна підлога або «рідкий лінолеум» - це безшовне полімерне покриття, що наноситься наливом і використовується для ідеального вирівнювання підлоги. Зовні таке покриття чимось нагадує звичайний лінолеум, а ось на дотик - плитку. Така підлога ідеально рівна, у ній  немає швів і зазорів. Товщина підлоги від 1 до 7 мм.

Види наливної підлоги

Існує 2 види наливного покриття: мінеральне і полімерне. Перший вид наливної підлоги - суміш цементу і різних наповнювачів. Таке покриття використовують тільки для вирівнювання поверхні з подальшим укладанням ламінату, плитки і т. П.  Всі мінеральні суміші ділять на три види:

- Базова - використовується для початкового вирівнювання поверхонь з бетону або цементу, ухили на яких досягають 80 мм. Отримане покриття необхідно додатково вирівнювати сумішшю для середнього шару.

- Середня - використовується для покриттів з нерівностями до 30 мм.
- Фінішна - використовується для вирівнювання підстав, на цю суміш проводиться подальша укладання підлоги.
Полімерне покриття використовується в тих приміщеннях, підлога в яких повинна бути стійкою до стирання і механічних пошкоджень, а також хімічно безпечною. Розрізняють такі види полімерних підлог:

- Епоксидна - вологостійка, міцна до механічних і хімічних впливів, стійка до дії лугів, масел, кислот. Епоксидне покриття використовується тільки в закритих приміщеннях зі спеціальними санітарно-гігієнічними нормами.
- Епоксидні уретанові. Такі полімерні підлоги наливають в приміщеннях з інтенсивним рухом - паркінгах, платформах. Вони мають підвищену міцність, не стираються, але при цьому залишаються еластичними.

- Поліуретонові- зносостійкі підлоги, стійкі до високих температур, хімічних речовин і кислот, термін служби перевищує 20 років. Крім того, поліуретанові підлоги безшовні і гладкі, на них не збирається пил, до того ж вони досить естетичні зовні.

- Метилметакрилаті - найменш популярне покриття зважаючи на складнощі укладання. Ці підлоги найбільш нестійкі до навантажень в порівнянні з іншими видами.
Сучасні будівельні компанії просто в захваті від такого покриття підлоги, а кожен дизайнер обов'язково порекомендує вам для квартири.
Якщо розглядати його в порівнянні з іншими покриттями, то перший і незаперечний плюс - термін служби. У правильно налитої підлоги він близько 40 років, а ось у звичного лінолеуму всього 15, у ламінату - максимум 12. Але лінолеум і ламінат завжди можна зняти і покласти інший, крім того, у них явно багатший вибір кольорів.

У порівнянні з плиткою - традиційним покриттям ванн, кухонь і балконів, наливна підлога більш функціональна - у неї немає швів і вона більш стійка до механічних пошкоджень.

Плюси наливної підлоги

  • естетичний зовнішній вигляд, відсутність швів і стиків;
  • термін експлуатації близько 40 років;
  • стійкість до вологи і хімічних речовин;
  • простота прибирання - наливне покриття можна очистити за допомогою звичайної води, без застосування спеціальних розчинів;
  • нетоксична і пожежобезпечна;

Мінуси наливної підлоги

  • в порівнянні зі звичними покриттям для підлоги вибір дизайну невеликий;
  • зважаючи на тривалий термін служби може просто морально застаріти і набриднути господареві;
  • дешеве наливне покриття під дією сонця може жовтіти;
  • складність підготовчих робіт - вирівнювання поверхні і шпаклівка;
  • в разі необхідності підлогу дуже складно зняти.

Якщо ви вирішили, що наливна підлога - це те саме покриття, яке потрібно у вашій квартирі, то варто спробувати залити підлогу самостійно і заощадити на вартості робіт. Процес заливки нескладний, головне чітко слідувати всім пунктам технології.

При заливці підлоги використовуйте рукавички і захисні окуляри. Уникайте попадання суміші на відкриті ділянки шкіри - можливо роздратування. Приміщення, в якому проводитиметься заливка підлоги, має добре провітрюватися, так як полімер має специфічний запах.

 Для додання підлозі блиску використовуйте спеціальні хімічні засоби або миючу машину. Звичайне очищення від бруду і пилу можна зробити проточною водою.

Опубліковано:

Новобудови Івано-Франківська

ЖК Затишна оселя

ЖК Затишна оселя

Затишна оселя від ЛММ-Сервіс в Вовчинці - це будинки розміщені в мальовничому куточку на межі міста ..

від 9.200 грн./м2

ЖК Краківський

ЖК Краківський

Житловий квартал "Краківський" збудований компанією Вамбуд на території села Вовчинець у межах міс..

від 13.300 грн./м2

Читайте також