Вхід на сайт

Необхідно увійти, щоб мати змогу додавати оголошення про продаж квартир


Якщо у Вас немає аккаунту, то Вам потрібно зареєструватися

Монтаж витяжки у кухні

Усім відомо, що під час приготування їжі повітря на кухні повинне знаходитися в постійній циркуляції. Оскільки різні запахи не створюють ніякого задоволення, навіть якщо в приміщенні зроблений відмінний ремонт.

У цій статті ви дізнаєтеся, як встановити витяг на кухні, щоб позбавитися від вищесказаних проблем.

Як встановити кухонний витяг своїми руками, знає будь-який майстер-ремонтник, але завдяки цій статті будь-яка людина зможе зрозуміти, як зробити витяг на кухні і легко впоратися з цим завданням, треба тільки мати зразкове уявлення про правила заземлення. А також розуміти, як здійснювати кріплення на стіну. Перед установкою витягу треба визначитися з типом виробу, який підійде саме на вашу кухню, крім того, необхідно вибрати потрібну потужність. Отже, приступимо.

Від вибраного типу кухонного витягу залежатиме спосіб монтажу виробу. Кухонні витяги можна розділити на декілька видів.

Види кухонних витяжок

- плоскі або стандартні підвісні вироби, які кріпляться під полицю над плитою,

- вбудовувані кухонні витяги - ці вироби монтуються всередину шафи, що висить над плитою. Такі вироби прекрасно підійдуть до будь-якого типу дизайну,

- настінні прилади - такі витяги треба кріпити на стіну, де стоїть плита. Настінні витяги можуть мати різну форму виконання і дизайн,

- кутові вироби - відповідно монтуються в кут,

- острівні витяги - призначаються для кухонь з островом. Такий виріб можна кріпити у будь-якому місці кухні, досить прикріпити витяг до стелі.

Установку витягу необхідно робити на відстані в 70 сантиметрів від варильної поверхні, а якщо в квартирі встановлена газова плита, то відстань повинна складати 80 сантиметрів. Причому відстань не залежить від типу виробу.

Монтаж витяжки на кухні

Монтаж треба починати з виготовлення короба для хлопавки. Зробити його можна з алюмінію або оцинкованої сталі. Якщо не хочете мучитися з коробом і встановлювати в нього хлопавку, то варто придбати антиповоротний клапан, який встановлюється безпосередньо перед вентиляційною шахтою. Корпус можна встановити на настінну шафу, розташовану над плитою. Обов'язково закладіть усі щілини монтажною піною. Спершу просто приміряйте корпус і намалюйте розмітку для того, що проробити майбутні отвори. Після цього зніміть шафу і прорізайте отвір електролобзиком. Якщо в шафі є полиці, то в них також треба зробити рівно такий же отвір.

Наступний етап - це підключення повітропровода. Для цього треба просунути гофру в отвори, які ви прорізали в шафі. Після того, як ви вставили гофру, шафу можна повісити на місце. Якщо в гофрі є стики, їх треба закласти герметиком. Тепер треба прикрутити сам витяг на шафу за допомогою саморізів.

При створенні повітропровода своїми руками намагайтеся якомога менше робити вигинів труби, щоб не втрачалася потужність тяги повітря.

От і все. Витяг готовий! Залишилося сказати, що проводити чищення витягу необхідно як мінімум двічі в рік, щоб забезпечити своє житло від займання.

Опубліковано:

Новобудови Івано-Франківська

ЖК Затишна оселя

ЖК Затишна оселя

Затишна оселя від ЛММ-Сервіс в Вовчинці - це будинки розміщені в мальовничому куточку на межі міста ..

від 9.200 грн./м2

Європейський city

Європейський city

Мікрорайон "Європейський city" на 25 під'їздів розташований в межах вулиці Симоненка в м. Івано-Фран..

від 11.600 грн./м2

Калинова слобода

Калинова слобода

Калинова слобода - повністю новий житловий мікрорайнон розташований в межах міста Івано-Франківськ в..

від 10.000 грн./м2

ЖК Краківський

ЖК Краківський

Новий житловий квартал "Краківський" у квітні 2015 року почала зводити будівельна компанія Вамбуд..

від 9.700 грн./м2

Читайте також