Вхід на сайт

Необхідно увійти, щоб мати змогу додавати оголошення про продаж квартир


Якщо у Вас немає аккаунту, то Вам потрібно зареєструватися

Молодіжний кредит на квартиру. Умови отримання.

Заробити на квартиру, у наш час, практично нереально. Особливо важко молодим сім'ям, яким не потягнути навіть іпотеку. Правда, існують пільгові кредити на житло. Отримати їх можна через Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву. З цієї статті ви дізнаєтеся, хто і яким чином може отримати молодіжний кредит (умови отримання кредиту, необхідні документи і так далі).

Хто має право на отримання молодіжного кредиту

- Сім'ї, в яких і чоловік і жінка не досягли 35-річного віку;
- Неповні сім'ї, в яких мати або батько (молодше 35 років) мають неповнолітню дитину;
- Самотні громадяни України, яким не виповнилося 35 років.

Кредит надають тільки платоспроможним сім'ям. Після оплати кредиту на кожного з членів сім'ї повинна залишатися певна сума, а саме, не менше одного прожиткового мінімуму. Якщо дотримання цієї умови неможливе, тоді молодій сім'ї вимагається поручитель з близьких родичів.

Щоб отримати молодіжний кредит в Україні, претендентам необхідно стати на квартирний облік. На облік приймають тих, хто проживає в обмежених житлових умовах (не більше 6 кв. метрів на людину).

Молодіжні кредити на житлі надаються не по черзі, а виходячи з рейтингу претендентів. У кого вище рейтинг, тому квартира дістанеться швидше. На сайті Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву можна розрахувати свій рейтинг. Молоді учені і спортсмени з регаліями отримують по 8 і 7 балів відповідно. На рейтинг впливає і наявність дітей (плюс 1 бал за дитину), інвалідність, тривалість стояння на черзі і так далі

Як взяти молодіжний кредит на квартиру

Насамперед, претендентові на отримання кредиту треба пройти реєстрацію в регіональному відділенні Фонду сприяння молодіжному житловому будівництву або в районній адміністрації за місцем проживання. Щоб отримати молодіжний кредит, необхідно представити наступні документи:

  1. Заява на надання кредиту;
  2. Довідку про те, що кандидат перебуває на квартирному обліку;
  3. Довідку про склад сім'ї;
  4. Копію паспорта, ідентифікаційного коду, свідоцтва про шлюб;
  5. Копію свідоцтва про народження дитини або дітей;
  6. Документи, що підтверджують фінансову спроможність (довідка про прибутки з місця роботи, податкова декларація, договір поруки, якщо він потрібний);
  7. Документи, які підтверджують право на перевагу перед іншими кандидатами.

Умови надання молодіжних кредитів на житло

Кредити надаються на термін, що не перевищує 30 років. Перший внесок складає не менше 6% від вартості квартири. До речі, взяти житло за програмою можна тільки в недобудованому будинку, який пропонує Фонд.

Площа квартири визначається з розрахунку 21 кв. метр на людину плюс 10 кв. метрів на сім'ю. Вартість житла (1 кв. метра) не може перевищувати середні показники по регіону.

Процентна ставка за кредитом - 3% річних. Якщо ж в сім'ї є дитина - процентна ставка складає 0%. Більше того, за наявності двох дітей, держава компенсує 25% від вартості житла, за наявності трьох дітей - 50%.

Якщо дитина сім'ї народжується в кредитний період, то пільга починається з моменту його появи на світ. Отримати пільгу можна протягом місяця після народження дитини. Щоб змінити умови кредитної угоди, необхідно оформити додаткову угоду між сторонами. Згодом ця угода буде невід'ємною частиною основної.

Перспектива отримати молодіжний кредит дуже принадна, але треба бути готовим до того, що простояти в квартирній черзі доведеться не один рік. Адже Фонд надає зараз близько 500 квартир в рік, а охочих взяти кредит - майже 20 тисяч. Тому починаєш замислюватися: чи варто сподіватися на молодіжне кредитування чи пошукати інші можливості? Варіанти завжди є, ось наприклад, дольова участь у будівництві чи купити квартиру під виплату

Опубліковано:

Новобудови Івано-Франківська

ЖК Затишна оселя

ЖК Затишна оселя

Затишна оселя від ЛММ-Сервіс в Вовчинці - це будинки розміщені в мальовничому куточку на межі міста ..

від 9.200 грн./м2

Європейський city

Європейський city

Мікрорайон "Європейський city" на 25 під'їздів розташований в межах вулиці Симоненка в м. Івано-Фран..

від 11.600 грн./м2

Калинова слобода

Калинова слобода

Калинова слобода - повністю новий житловий мікрорайнон розташований в межах міста Івано-Франківськ в..

від 10.000 грн./м2

ЖК Краківський

ЖК Краківський

Новий житловий квартал "Краківський" у квітні 2015 року почала зводити будівельна компанія Вамбуд..

від 9.700 грн./м2

Читайте також