Вхід на сайт

Необхідно увійти, щоб мати змогу додавати оголошення про продаж квартир


Якщо у Вас немає аккаунту, то Вам потрібно зареєструватися

Як вибрати металопластикові вікна

Зараз все частіше зустрічаються металопластикові вікна в квартирах. Вся справа в тому, що матеріал, який застосовується для виготовлення вікон є екологічно чистим і довговічним. Цей матеріал називається ПВХ (полівінілхлорид) - представляє собою з'єднання водню, вуглецю і хлору. Пластикові вікна практично повністю замінили їх дерев'яних побратимів. 

Хороші пластикові вікна не просто закривають віконний проріз - вони виконують безліч функцій.

Особливості металопластикових вікон 

Головна функція металопластикових вікон є теплозбереження. Кращі пластикові вікна забезпечують ідеальну теплоізоляцію. Влітку вікна можуть захищати квартиру від спеки і занадто яскравого сонця - для кімнат, що виходять на південь, можна вибрати вікна з тонованими склопакетами і захистом від інфрачервоного випромінювання. 

Важлива функція пластикових вікон - звукоізоляція, особливо це актуально для тих, хто живе неподалік від жвавої дороги. Шумоізоляція залежить від товщини стекол і відстані між ними.

Вікна також оберігають будинок від незаконного проникнення. Відомі виробники постійно вдосконалюються і багато моделей зовсім непросто відкрити зовні.
І, звичайно, не варто забувати про такі дрібниці, як захист від комах за допомогою москітної сітки і від світла за допомогою жалюзі.

Яка фірма металопластикових вікон краща

Rehau 

Одна з найвідоміших компаній, яка вже понад півстоліття випускає надійні вікна і вважається основним новатором в цій сфері - інженери Rehau постійно вдосконалюють дизайн і конфігурацію профілю - так, фірма приділяє велику увагу екологічності та енергозберігаючим технологіям. Компанія випускає профіль шириною 60-70 мм. Продукція Rehau відноситься до міддл-класу.

VEKA

Ще один німецький «гігант», чия продукція цінується у всьому світі. VEKA випускають білий і кольоровий профіль, який не вигоряє і не жовтіє під впливом прямих сонячних променів. Ущільнювач виготовлений з натурального каучуку, яка не промерзає навіть під впливом дуже низьких температур - цінна якість для російського клімату. У лінійці присутні моделі шириною від 58 до 90 мм. За ціною вікна VEKA можна порівняти з Rehau.

Trocal

Це компанія з давньою історією, один з піонерів виробництва пластикових вікон. Перша модель була випущена в 1954 році. Для декоративного оздоблення компанія пропонує найширший асортимент варіантів - від ламінації до акрилового покриття. Профіль виготовляється за екологічною технологією Greenline і забезпечує бездоганну теплоізоляцію. Ширина профілю - 70 мм.

Salamander

Ця німецька фірма не так відома, як КВЕ або VEKA, однак продукція Salamander ні в чому не поступається їм за якістю. Профіль випускається виключно в Німеччині, а значить, купуючи такі вікна, можна розраховувати на істинно європейську якість - за європейською ж ціною. Компанія випускає плівки шириною від 60 до 76 мм.

KBE

Одна з найпопулярніших німецьких марок, яка випускає екологічно безпечні вікна, рекомендовані до установки в дитячих установах і лікарнях. Вікна КВЕ відрізняються високою якістю і довговічністю (можуть служити до 50 років!), Причому в лінійці присутні як люксові моделі, так і економ-варіанти. Ширина профілю - від 58 до 70 мм.

Proplex

Proplex - російська компанія, яка, незважаючи на молодість, вже встигла налагодити широке виробництво і значно модернізувати віконні системи. Профіль розробляється за участю австрійських фахівців і з урахуванням російських умов. При дуже хорошій якості продукції компанії поки вдається підтримувати доступні ціни. Proplex пропонує моделі шириною від 58 до 127 мм.

Звичайно, це не всі виробники металопластикових вікон. Але ці найбільш популярні, відомі і яким довірять люди. 
Вибираючи вікна, слід віддавати перевагу відомим маркам, але при цьому обов'язково перевіряти всю документацію - знамениті бренди нерідко підробляють.
Опубліковано:

Новобудови Івано-Франківська

ЖК Затишна оселя

ЖК Затишна оселя

Затишна оселя від ЛММ-Сервіс в Вовчинці - це будинки розміщені в мальовничому куточку на межі міста ..

від 9.200 грн./м2

Європейський city

Європейський city

Мікрорайон "Європейський city" на 25 під'їздів розташований в межах вулиці Симоненка в м. Івано-Фран..

від 11.600 грн./м2

Калинова слобода

Калинова слобода

Калинова слобода - повністю новий житловий мікрорайнон розташований в межах міста Івано-Франківськ в..

від 10.000 грн./м2

ЖК Краківський

ЖК Краківський

Новий житловий квартал "Краківський" у квітні 2015 року почала зводити будівельна компанія Вамбуд..

від 9.700 грн./м2

Читайте також