Вхід на сайт

Необхідно увійти, щоб мати змогу додавати оголошення про продаж квартир


Якщо у Вас немає аккаунту, то Вам потрібно зареєструватися

Мансарди. Переваги і недоліки.


Купівля мансарди на перший погляд може здатися дуже вигідним рішення. Експерти в області нерухомості стверджують, що коли охочі придбати квартиру зупиняють свій вибір на мансардах, необхідно приділяти особливу увагу матеріалам, які були використані будівельною компанією при будівництві.

Якщо ви хочете купити мансарду в Івано-Франківську, то у вас буде безліч варіантів, адже більшість будівельних фірм пропонує таке житло. Франківські забудовники пропонують дворівневі квартири мансардного типу, причому верхній поверх часто йде в подарунок, тобто безкоштовно, але при цьому ціна нижнього поверху стає чуть дорожчою. Зауважте, що у дворівневих мансард міжповерхове перекриття прийдеться робити самому.

Що треба знати при купівлі мансарди

Великий попит на квартири привів до буму будівництва квартир мансардного типу. Але будівельні компанії вважають, що від цього виграють усі сторони, у тому числі і мешканці будинків, в яких зводяться мансарди, оскільки на сходових клітинах і в підвалі наводиться лад, будинок утеплюється і проводиться капітальна перевірка внутрішньої проводки. В той же час, за словами експертів в нерухомості, охочі придбати подібну квартиру мають бути дуже обережними, щоб уникнути обману.Існує немало випадків, коли покупці залишаються невдоволеними покупкою квартири. Частина покупців скаржиться на погану якість зведених мансардних квартир, інші - на роботи, що проводяться на сходовій клітині будинку. Є випадки, коли ті, хто вкладав гроші в купівлю квартири мансардного типу, так і не бачили закінченої квартири.При купівлі мансарди обов'язково запитуйте чи це приміщення житлове, чи підведений газ та електрика.

Експерти в будівництві радять зацікавленим в придбанні мансарди людям спершу проконсультуватися у фахівців в цій області, попросити технічний паспорт будівництва і перевірити, чи має ця фірма дозвіл на будівництво, чи дотримуються усі пункти проекту і які результати проведених перевірок.

Ціни на мансарди в Франківську

Вартість квартир мансардного типу. Хороша ціна мансард притягає клієнтів. Вартість мансард приблизно дорівнює 60% вартості квартир.Квартири мансардного типу в Івано-Франківську коштують близько 6000 грн за квадратний метр, залежно від району розташування. Велику частину клієнтів фактично складають молоді люди, які бажають жити окремо від батьків.

За словами будівельників, перед тим, як почати будівництво мансарди, необхідно визначити, чи має будівля придатне до проживання горище, оскільки структура його стійкості і висоти може варіювати залежно від розрахунку. Для будівництва мансарди необхідно, щоб придатне для будівництва горище було заввишки мінімум 180 см, а там, де частина даху найнижча - 60-70 см.

Що кажуть люди про мансарди

Ті, що мріють про власну квартиру, все частіше і більше замислюються про купівлю мансарди. Але зробити мансарду житловою зовсім не проста справа, як відразу здасться.

Якщо почнете шукати "порадників", то виявите серед будівельних фахівців, як великих прибічників мансардних приміщень, так і з протилежною думкою.Від прибічників облаштування приміщень під покрівлею Ви почуєте, що цим досягається економія коштів і площі ділянки, а дизайн будинку прикрашається оригінальними інтер'єрами і ефектними фасадами. Під дахом улаштуєте декілька дуже затишних кімнат, а їх стеля з крутим скатом оригінально виглядатиме.

У супротивників мансардного будівництва є думки, що при створенні комфортних умов в приміщеннях під покрівлею забудовник стикається з невиправданою складністю будівельних конструкцій, шумом двигуна в ліфтовій шафі, шумом дощу та вітру, більшою теплообмінністю. Якщо торкнутися фінансових аспектів, то нині багато фахівців будівельної області згодні з тим, що повноцінний поверх і правильно зроблена мансарда за вартістю сильно не відрізнятимуться. Тільки ось точними даними тут ми не можемо оперувати. Форма покрівлі, вартість використовуваних матеріалів при її покритті і утепленні, використовувані світлопрозорі конструкції і багато інших чинників впливають на кінцеву вартість. Потрібно визнати, що не можна забезпечити комфортний мікроклімат в мансардному приміщенні без пристрою сучасної вентильованої покрівлі, що утеплює, а це вам обійдеться не дешево.

Окрім цього, мансарда зазвичай набагато в програші по площі порівняно з повноцінним поверхом. Усе це через мертві зони, які утворюються в зоні примикань похилої стіни до підлоги. Іноді в цих місцях розташовують вбудовані меблі, але частіше застосовується просте відсікання за допомогою вертикальних каркасних стінок до підлоги. Іноді в цих місцях розташовують вбудовані меблі, але частіше застосовується просте відсікання за допомогою вертикальних каркасних стінок.

Отже, купувати мансарду або ні? Все-таки кожен вирішує сам. Спочатку в мріях! Мріях про власний затишний куток!

Будком ІФ

Опубліковано:

Новобудови Івано-Франківська

ЖК Затишна оселя

ЖК Затишна оселя

Затишна оселя від ЛММ-Сервіс в Вовчинці - це будинки розміщені в мальовничому куточку на межі міста ..

від 9.200 грн./м2

Європейський city

Європейський city

Мікрорайон "Європейський city" на 25 під'їздів розташований в межах вулиці Симоненка в м. Івано-Фран..

від 11.600 грн./м2

Калинова слобода

Калинова слобода

Калинова слобода - повністю новий житловий мікрорайнон розташований в межах міста Івано-Франківськ в..

від 10.000 грн./м2

ЖК Краківський

ЖК Краківський

Новий житловий квартал "Краківський" у квітні 2015 року почала зводити будівельна компанія Вамбуд..

від 9.700 грн./м2

Читайте також