Вхід на сайт

Необхідно увійти, щоб мати змогу додавати оголошення про продаж квартир


Якщо у Вас немає аккаунту, то Вам потрібно зареєструватися

Переваги і недоліки квартир в новобудовах

Квартири в новобудовах мають ряд істотних і безперечних переваг. Наприклад, будівництво полягає у використанні тільки сучасних матеріалів і технологій, а при купівлі застосовуються найбільш гнучкі і оптимальні умови отримання кредиту і інше. Квартири в новобудовах також мають і свої мінуси: при облаштуванні нового житла доведеться здолати ряд труднощів. Приміром, велика кількість новобудов здається сьогодні в, так званій, "чорновій" обробці з вільним плануванням. "Чорнова" обробка має на увазі під собою часткове обштукатурювання стін і цементно-піщане стягування підлоги, а не включає ця обробка в себе наступне: монтаж електричних і сантехнічних елементів, установку міжкімнатних дверей, така квартира по інакшому називається "сирець". Тому, купуючи квартиру в новобудові, знайте, що ви отримаєте лише порожній простір, обмежений стінами. А, як відомо, жити в необробленій квартирі не то що незатишне, а неможливо. Отже, ремонту квартири не уникнути.

Безпечні новобудови

Сучасні новобудови зводять зараз відповідно до останніх вимог про безпеку. Вони відразу технічно оснащуються системами протипожежної, антитерористичної і іншої безпеки. І з кожним роком вони все більш і більш удосконалюються.

Але все таки одним з кращих і найпопулярніших залишається водяна пожежогасіння. Безперечною перевагою таких систем є те, що вони не завдають ніякої шкоди людині. Одним з найбільш ефективних методів ліквідації пожеж залишається гасіння водою. В порівнянні з іншими методами: порошковою, аерозольним або газовим пожежогасінням, - вода є найбільш безпечним, надійним і дешевим вогнетривким складом. Зараз нею гасяться до 90% усіх пожеж. Ця система пожежогасінні застосована саме до житлових приміщень. Але вода може завдати матеріального збитку техніці або цінним паперам. Тому ця система не використовується у бібліотеках, музеях, банках, складах і інших схожих приміщеннях. Крім того, в новобудовах встановлюється відразу є вентиляція, димовідведення. Вона видаляє не лише шкідливі речовини, що виділяються при пожежі, але і забирає частину його тепла, очищаючи повітря і знижуючи температуру.

Утепляємо новобудову

Останнім часом існує тенденція збільшення житлового простору за рахунок утеплення лоджій і балконів. Спершу, її треба склити. Краще всього використати герметичні пластикові вікна і двері. По-друге, забити пінною усі щілини і проміжки і постелити статеве покриття. Наступний і, мабуть, найважливіший етап - установка опалювання.

Ідеально підійдуть біметалічні радіатори опалювання. Вони якраз розраховані для багатоквартирних будинків з центральним опалюванням. Крім того вони можуть бути будь-якої форми і кольору, не займають багато місця і витончено виглядають - якраз те, що треба для невеликої вже кімнатки (колишнього балкона). Легко здійснити і монтаж радіатора допоможуть труби гофровані. Вони витримують великий тиск, а також досить гнучкі і стійкі до зовнішніх ушкоджень. Справа залишилася за малою - обставити у своєму смаку кімнатку. Цікавим рішенням буде зробити там невеликий зимовий садок, поставивши туди велику кількість кольорів. У поєднанні з природою за вікном кімната виглядатиме дуже ефектно.  Невелика канапка, регульоване освітлення, легкі штори  - і ще одним затишним куточком в квартирі стане більше.

Сантехніка в квартирі

Прокладення комунікації в новій квартирі - справа не проста, можна сказати, дизайнерська. Треба продумати і врахувати безліч чинників і умов. Не обійтися у будинку, в першу чергу, без води. Від того, наскільки грамотно розташувати водні комунікації, залежатиме обстановка у будинку, особливо на кухні і у ванній кімнаті.

Дуже зручне гнучке підведення води, оскільки її можна вивести до будь-якого місця, а труби зручно заховати. Труби зручно гнуться під досить великим кутом, а матеріал готується і екологічно безпечний. При прокладенні води часто використовується гофрована нержавіюча труба. Так підведення до змішувачів для сантехніки яскравий тому приклад. Вона є порожнистою пластиковою трубкою в металевому обплетенні. Підходять такі труби, як під холодне водопостачання, так і для гарячої води, а також для монтажу опалювання і системи пожежогасінні. Мають значний термін служби і витримують великі навантаження ззовні. Але вимагає гофрована труба грамотного монтажу кваліфікованих фахівців, зате прослужить воістину довгу і надійну службу. Таким чином, будівлі з якісних матеріалів відповідні, тільки кращі комунікації.

Скільки варто жити у своїй квартирі?

Купити квартиру - неймовірно дорого і майже неможливо. Але купивши її, треба бути готовим витратити купу грошей на її ремонт і облаштування. А тарифи Житлово-комунального господарства знайомі нині усім. Славляться вони захмарними цінами. А обслуговування найчастіше залишає бажати кращого. При тому, чим більше площа квартири, тим сумніше йдуть справи. Так за що ж ми все-таки платимо?

Отже, ЖКГ має на увазі водопровід, каналізацію, теплопостачання, капітальний і поточний ремонт будівель, вивезення сміття, благоустрій прибудинкових територій  і, звичайно ж, електропостачання.Самим "пожираючим" платежем взимку є, звичайно, опалювання. Ось такий парадокс у світовій газовій і нефтевой державі. Недалеко від нього відстало водопостачання і підігрівання води. Крім того із завидною постійністю кожен місяць на зміст і ремонт громадського майна йдуть чималі суми, а ось реального ремонту і змісту, на жаль, не видно.Рятуючись від щомісячних поборів, все більше людей встановлюють лічильники: на газ, на воду, на світло, купують енергозбережні лампочки. Як би то не було, це все ж помітно впливає на суму в рахунку-квитанції за житло. 

У новій квартирі - усе по-новому

У новому будинку усе повинно бути по-новому. Найпрекрасніше в цьому те, що для фантазії повний простір в діях і ніяких обмежень. Купивши квартиру в новобудові, ще в процесі будівництва можна продумати обстановку і систему комунікацій. По-перше, звернути увагу слід на систему опалювання.

"Куплю радіатори і буде дешевше опалювання",  -  планують деякі. Але краще не економити на теплі, щоб в середині першої ж зими не прорвало новеньку дешеву трубу мул батарею і не довелося мерзнути у власній квартирі. Перед купівлею слід порадитися з досвідченими фахівцями.Гнучке підведення дозволить встановити батарею у будь-якому місці квартири. А також заховати її в стіну так, що буде красиво і зовсім непомітно. Так само можна поступити і з сантехнікою в санітарних вузлах і на кухні. Перед підключенням газу до будинку продумується зазвичай відразу і гнучке підведення газу, ретельно перевіряється монтування і герметичність усіх з'єднань, встановлюються замикаючі і регулюючі крани. Таким чином, про усі ці складові краще подумати, поки будується новий будинок, щоб отримати готову квартиру із вже зручними і пристосованими комунікаціями.

Вибираємо нерухомість. Первинне або вторинне житло?

Перед багатьма людьми встає досить складне питання про правильний вибір нерухомості. Оренда квартири під офіс або житло вимагає особливої уваги.Тут необхідно враховувати цілий ряд умов. Оренда офісу пряма частенько буває вигіднішою, ніж через посередників. Проте, агентство допомагає підібрати відповідний варіант з урахуванням усіх побажань.

Купівля нерухомості - набагато відповідальніший крок. Спершу слід визначитися з вибором - приватний будинок або ж квартира. Власний будинок - мрія багатьох людей, проте він вимагає набагато більшого відходу, ніж квартира, і великих фінансових витрат. По-друге, необхідно вирішити - чи хочете ви жити в новобудові або ж у вторинному житлі. Новобудови дешевші і довше служать, але вторинне житло вже готове до здачі і дозволяє заощадити на ремонті і обробці. Тип житла також відіграє важливу роль. На сучасному етапі поширені панельні, монолітні, а також цегляні будинки. Далеко не останнє місце займає район житла. Тут враховуються індивідуальні побажання.

Квартири під ключ

Якість нерухомості, що придбавалася, грає велику роль у виборі людей. Чи збираєтеся ви купити офіс або ж квартиру, перевага у виборі буде на стороні нових приміщень з виконаним сучасним ремонтом.

Раніше охочим зняти житло пропонувалися квартири з якісною обробкою лише в приміщеннях бізнес-класу. На сьогодні обробка виконується також в приміщеннях економ-класу. Новобудови з виконаним ремонтом займають вже 30% серед усіх елітних пропозицій, з яких 7% відводиться приміщенням економ-класу. З приходом економічної кризи, попит на новобудови почав знижуватися. Як наслідок, для залучення більшого числа клієнтів стали виконувати обробку в приміщеннях економ-класу. Ці пропозиції незмінно ростуть. Особливо це проявляється в будівельної компанії Мельник. Частенько ціна приміщень з готовою обробкою не перевищує вартість квартир без обробки, що є дуже вигідною пропозицією. Поки доля цих пропозицій не така велика, але в майбутньому вона набиратиме оберти і матиме величезний попит, виключаючи труднощі з ремонтом.

Трохи про балкони

Заселяючись в нову квартиру, ви звертаєте увагу на усі дрібниці, які тільки можливі. У вашій голові відразу народжуються плани про перетворення вашого нового житла, можливий косметичний ремонт і багато що інше.

Хочеться поговорити тут про балкони, які, як ні крути, є невід'ємною частиною самої квартири. Особливо, коли мова заходить про новобудови. У таких будинках балкони зазвичай представлені у вигляді великих лоджій, які ви на власний розсуд можете склити. На сьогодні модною тенденцією є, так би мовити, внутрішній балкон. Робиться це досить просто. Сама лоджія склиться пластиковими вікнами, а спільна стіна балкона і квартири ламається. У результаті ви розширюєте внутрішній простір свого дому. У наслідок можна відгородити балкон світлими шторами і обладнати його, приміром, під індивідуальну кімнату. Стіни задекорувати, постелити ковролін, поставити маленький столик розкидати по підлозі подушки. Чесне слово, кращого місця для відпочинку і релаксації ви не знайдете. На жаль, такий варіант з балконом доречний для квартир на верхніх поверхах. Якщо ви заселилися в новобудові на нижньому поверсі, то внутрішній балкон краще не робити, оскільки вуличний шум доставить вам багато клопоту. 

Нове або добре забуте старе?

З неймовірною швидкістю ростуть масштаби будівництва по всьому світу, зокрема у нас в Івано-Франківську. Ми вже не можемо собі уявити і дня без чергової новобудови, понад усе це торкнулося жителів міст, і не лише великих, але і звичайних райцентрів.

Старі будинки зносяться - їм на зміну приходять нові. Думки людей відносно цієї ситуації різняться донезмоги, одні вважають, що будівництво йде на користь, так би мовити, характеризує прогресивний напрям країни. Інші, яких за даними соціологічних опитувань, більшість упевнені, що сучасне житло будується зовсім не на віки, як за радянських часів. І та і інша точки зору, безумовно, мають право на існування. Але не варто бути такими категоричними у своїх перевагах. У наше століття модернізації недоречно міркувати про якість житла. Тут сумнівів бути не може, за допомогою нових технологій і нанореакторів будівельні компанії досягли абсолютної майстерності у будівельній справі. Тому як би не сумно це було для завзятих консерваторів, але незабаром будинків позаминулих віків ставатиме все менше і менше. Зараз Франківськ займає лідируючі позиції по будівництву новобудов в Україні.

Як застрахувати себе від ризику при купівлі новобудови?

Кілька років тому страхові компанії стали пропонувати пайовикам, що вкладають гроші у будівництво житла уберегтися від можливих втрат - застрахувати фінансові риски. Але мало хто з покупців скористався цим продуктом. Грошей у людей завжди в обріз, зайві витрати їм ні до чого. Якщо покупці не купують страховку, то як вони піклуються про збереження своїх грошей?

Опубліковано:

Новобудови Івано-Франківська

ЖК Затишна оселя

ЖК Затишна оселя

Затишна оселя від ЛММ-Сервіс в Вовчинці - це будинки розміщені в мальовничому куточку на межі міста ..

від 9.200 грн./м2

Європейський city

Європейський city

Мікрорайон "Європейський city" на 25 під'їздів розташований в межах вулиці Симоненка в м. Івано-Фран..

від 11.600 грн./м2

Калинова слобода

Калинова слобода

Калинова слобода - повністю новий житловий мікрорайнон розташований в межах міста Івано-Франківськ в..

від 10.000 грн./м2

ЖК Краківський

ЖК Краківський

Новий житловий квартал "Краківський" у квітні 2015 року почала зводити будівельна компанія Вамбуд..

від 9.700 грн./м2

Читайте також