Вхід на сайт

Необхідно увійти, щоб мати змогу додавати оголошення про продаж квартир


Якщо у Вас немає аккаунту, то Вам потрібно зареєструватися

Квартира-студія: переваги і недоліки

Ще донедавна ніхто навіть не замислювався про те, щоб знести в своїй квартирі всі зайві перегородки і жити в такому просторі. Але зараз квартири-студії навіть проектуються забудовником спеціально. 

Чому ж таке планування стало популярним?

Спочатку квартири-студії вибиралися в основному творчою молоддю Америки і Європи. Вони використовувалися не тільки як житлова площа і місце для тусовок, але і як майстерня для створення творів мистецтва, що і відбилося в назві.

Переваги квартири-студії

Найголовніша перевага відкритого планування - повітря! Відсутність перегородок робить будь-який простір великим і світлим. У такому місці приємно перебувати, воно дійсно надихає на творчість. Таке планування - відмінний вибір для тих, хто прагне до максимальної функціональності будинку. Квартира-студія ділиться на зони, кожна з яких виконує окреме завдання: зона готування їжі, зона їдальні, окремі зони для відпочинку, роботи і сну.

До того ж, планування студії дозволяє квартирі мати мінімальну кількість квадратних метрів, а значить і коштувати вона буде дешевше. Це безсумнівна перевага для молоді і хороший варіант для першого самостійного житла.

Недоліки квартири-студії

Однак, незважаючи на всю зовнішню привабливість, таке планування підходить не всім. Головний її мінус, що комфортна вона тільки для проживання однієї людини або пари без дітей. Як тільки в сім'ї з'явиться дитина, йому потрібно буде облаштувати окрему кімнату, що вже суперечить концепції студії. Навіть якщо в квартирі живуть двоє людей, вони повинні жити в однаковому ритмі. Якщо ви встаєте о сьомій ранку, а ваш партнер в одинадцять - ваші збори швидше за все його розбудять. Приймати гостей з ночівлею в такій квартирі теж не дуже зручно.

Планування такого типу квартири потрібно ретельно продумати, для цього потрібен професійний підхід і талант - до вибору дизайну важливо підійти відповідально.

Які б не були прекрасні  переваги відкритого планування, недоліки досить істотні. Подумайте, чи підходить вам квартира-студія?

Опубліковано:

Новобудови Івано-Франківська

ЖК Затишна оселя

ЖК Затишна оселя

Затишна оселя від ЛММ-Сервіс в Вовчинці - це будинки розміщені в мальовничому куточку на межі міста ..

від 9.200 грн./м2

Європейський city

Європейський city

Мікрорайон "Європейський city" на 25 під'їздів розташований в межах вулиці Симоненка в м. Івано-Фран..

від 11.600 грн./м2

Калинова слобода

Калинова слобода

Калинова слобода - повністю новий житловий мікрорайнон розташований в межах міста Івано-Франківськ в..

від 10.000 грн./м2

ЖК Краківський

ЖК Краківський

Новий житловий квартал "Краківський" у квітні 2015 року почала зводити будівельна компанія Вамбуд..

від 9.700 грн./м2

Читайте також