Вхід на сайт

Необхідно увійти, щоб мати змогу додавати оголошення про продаж квартир


Якщо у Вас немає аккаунту, то Вам потрібно зареєструватися

Квартира чи приватний будинок: що краще?

Більшість покупців, за словами аналітиків, мріє про покупку квартири. І лише деякі громадяни хочуть стати власником приватного будинку. 

Які переваги сучасних квартир виділяють покупці і чому життя в приватному будинку підходить не всім? 

Відповідями на ці та інші питання діляться експерти.

Порівняння квартири і будинку

Коли мова заходить про покупку квартири, багато громадян представляють тісні кімнати, маленькі вікна і мінімум вільного простору. Звичайно, в таких умовах навряд чи комусь захочеться жити. Інша справа - сучасні квартири в нових житлових комплексах з поліпшеним плануванням, високими стелями і великими світлими кімнатами

Одне з головних переваг покупки квартири - ціна. Як правило, житлоплощу в новобудові обходиться в кілька разів дешевше, ніж приватний будинок. 

До переваг квартир перед будинками відносять також меншу кількість щоденної роботи. Прибирання сміття або снігу у дворі, догляд за квітником - про все це в житловому комплексі піклуються комунальні служби.

Ще один важливий момент - вартість утримання квартири. Як правило, на оплату комунальних послуг витрачається набагато менше грошей, ніж якщо жити в приватному будинку. Особливо це актуально в холодну пору року, коли на опалення будинку використовується дорогий на сьогодні газ.

Власний будинок чи все-таки квартира?

Жити в приватному будинку напевно сподобається тим, хто цінує свободу і максимум простору. Сучасні приватні будинки, як правило, мають два поверхи і просторий двір. Житлоплоща не обмежується трьома кімнатами і маленькою кухнею, тут знайдеться місце для кожного члена сім'ї. Ще одна перевага життя в приватному будинку - можливість насолоджуватися природою в будь-який момент. Перераховуючи переваги власного будинку не можна забувати про сусідів, які знаходяться не за стінкою, а далеко за парканом. Тиша і повна свобода дій.

Що ж все-таки вибрати: квартиру чи будинок? Спробуйте орендувати обидва види нерухомості і поживіть якийсь час. Можливо, цей досвід буде корисним і допоможе визначитися з вибором.

Опубліковано:

Новобудови Івано-Франківська

ЖК Затишна оселя

ЖК Затишна оселя

Затишна оселя від ЛММ-Сервіс в Вовчинці - це будинки розміщені в мальовничому куточку на межі міста ..

від 9.200 грн./м2

Європейський city

Європейський city

Мікрорайон "Європейський city" на 25 під'їздів розташований в межах вулиці Симоненка в м. Івано-Фран..

від 11.600 грн./м2

Калинова слобода

Калинова слобода

Калинова слобода - повністю новий житловий мікрорайнон розташований в межах міста Івано-Франківськ в..

від 10.000 грн./м2

ЖК Краківський

ЖК Краківський

Новий житловий квартал "Краківський" у квітні 2015 року почала зводити будівельна компанія Вамбуд..

від 9.700 грн./м2

Читайте також