Вхід на сайт

Необхідно увійти, щоб мати змогу додавати оголошення про продаж квартир


Якщо у Вас немає аккаунту, то Вам потрібно зареєструватися

Мінуси і плюси квартири на першому поверсі

Досить рідко люди вважають за краще купувати квартири на першому поверсі, хоча їх вартість майже на 10 % менше, ніж така ж квартира, але вже поверхами вище. Цей стереотип повівся ще з радянських часів, де у будівлях 50-80-х років перші поверхи вважалися неліквідними, а в новобудовах їх взагалі відводять для офісних приміщень.

Чим же такі погані, і яка користь від квартири на першому поверсі постараємося з'ясувати в цій статті.

Безпека - одна з перших проблем квартир на першому поверсі. Ті ж самі радянські будівлі характеризуються першими поверхами близько розташованими до землі, і є доступними для злодіїв, при цьому охоронна сигналізація витратне задоволення, а грати на вікнах позбавляють житло затишку.

Друга проблема таких квартир - це шум з вулиці і можливість спостерігати за усім, що відбувається в квартирі. Особливо це позначається, якщо вікна квартири виходять на багатолюдні вулиці. При цьому причиною шуму може бути не лише транспорт, але і перехожі, особливо веселі компанії в дворах.

Важливий аспект - кількість пилу з вулиці, якої набагато більше на першому поверсі, чим на поверхах вище. Не варто забувати і про різних докучливих комах, жуків, павуків, мурашок, які відвідуватимуть квартиру в теплу пору року, не рахуючи вже вірогідності появи стоног або ще гірших мешканців підвалів. Тим більше якщо в квартирі є вогкість, яка в принципі завжди є в квартирі на першому поверсі, і залежно від стану підвалу будинку, його комунікацій, іноді з нею не зможе впоратися навіть система-клімат контролю. Також в таких квартирах завжди холодна підлога.

Ну і, мабуть, не найголовніше, але має значення, цю відсутність красивого і панорамного виду з вікна, хоча це усе і суб'єктивно, і погане сонячне освітлення.

Усі ці чинники і позначаються як на меншій вартості квартир на першому поверсі, залежно від місцерозташування, стану будинку, умов і ремонту квартири, так і на зниженому інтересі до них.

Яка ж тоді користь від купівлі квартири на першому поверсі?

Насправді купівля квартири на першому поверсі може приносити і вигоду. Тут усе залежить від того, з якою метою купується квартира - безпосередньо для себе або для здачі в оренду.

Якщо квартира потрібна вам, то перший поверх, підійде для людей літнього віку або інвалідів, особливо якщо у будинку відсутній ліфт, а також сім'ям з маленькими дітьми, за умови, що вікна квартири виходять в двір. Так вам легше буде виходити з коляскою на вулицю, а потім, коли діти підростуть, у вас буде можливість спостерігати за ними у дворі.

Крім того, ви матимете ще одну перевагу - можливість розширити площу, зробивши прибудову, терасу або кімнату, і навіть подумати про власний підвальчик. Дешевий і зручний варіант.

Другий і досить вигідний варіант придбання житлової нерухомості на першому поверсі - здача її в оренду. Для щодобової оренди, на якому поверсі знаходиться квартира, взагалі не має значення. А при довгостроковій оренді розташування квартири, її стан, транспортна розв'язка і інфраструктура грають набагато більше значення, ніж поверх квартири. Таким чином, економлячи на придбанні квартири на першому поверсі, ви зможете отримати ще і прибуток, здаючи її в оренду.

Ще один варіант отримання прибутку від квартири на першому поверсі - оренда нерухомості під офіс, яка вище навіть в житлових будинках. Правда для цього вам необхідно отримати згоду сусідів, і офіс має бути закритого типу.

У випадку якщо вікна квартири виходять на жваву і багатолюдну вулицю, можна змінити цільове призначення нерухомості, перевести її до нежитлового фонду, зробити окремий вхід і облаштувати невеликий заклад у сфері обслуговування, наприклад магазин, аптеку, відділення банку або салон краси, або здавати в оренду квартиру для цих закладів. Як правило, орендна плата, покриває витрати пов'язані з облаштуванням квартири під офіс.

А ось, якщо займатися таким же підприємством, в квартирах, вікна яких виходять в двір, нерентабельно, оскільки ключовий чинник тут грає великий потік людей, якраз те, що люди намагаються уникнути. Підвівши підсумок, усього вищевикладеного, перший поверх не так і страшний, а навпаки, збираючись вкласти гроші в нерухомість, ви можете отримати від неї прибуток, здаючи в оренду і в якості житлової площі, і в як комерційний об'єкт

Опубліковано:

Новобудови Івано-Франківська

ЖК Затишна оселя

ЖК Затишна оселя

Затишна оселя від ЛММ-Сервіс в Вовчинці - це будинки розміщені в мальовничому куточку на межі міста ..

від 9.200 грн./м2

Європейський city

Європейський city

Мікрорайон "Європейський city" на 25 під'їздів розташований в межах вулиці Симоненка в м. Івано-Фран..

від 11.600 грн./м2

Калинова слобода

Калинова слобода

Калинова слобода - повністю новий житловий мікрорайнон розташований в межах міста Івано-Франківськ в..

від 10.000 грн./м2

ЖК Краківський

ЖК Краківський

Новий житловий квартал "Краківський" у квітні 2015 року почала зводити будівельна компанія Вамбуд..

від 9.700 грн./м2

Читайте також