Вхід на сайт

Необхідно увійти, щоб мати змогу додавати оголошення про продаж квартир


Якщо у Вас немає аккаунту, то Вам потрібно зареєструватися

Камін у квартирі. Який вибрати?

Камін  у квартирі - це романтичне доповнення до вашого настрою. Напевне, не один із нас мріяв повалятись на пухнастому килимі з бокалом вина і хорошою книгою біля загадкового каміну. 

Камін - це розкіш. Камін в квартирі здатний прикрасити і зайняти почесне місце серед будь-якого інтер'єру. Чи можливий камін в звичайній міській квартирі?

Так як всесвітній прогрес «пішов далеко вперед», стали доступними новітні технології і в «камінному питанні».
Камін - це відкрита піч з прямим димарем, яка прекрасно просушує приміщення, покращує циркуляцію повітря і головне, є центром композиції кімнати і часто підпорядковує собі весь стиль інтер'єру.

Класифікація камінів

1. Дерев'яні каміни. Самий поширений варіант, який створює в будь-якому приміщенні особливе почуття тепла з легким запахом палаючих полін. Традиційними вважаються каміни, складені з натурального каменю або цегли. Наприклад, каміни в англійському стилі. Дерев'яні каміни, в будь-якому випадку, вимагають ретельної архітектурної та інженерної обробки, особливо щодо димоходу.
2. Газові каміни. Полум'я підтримується за рахунок подачі пального природного або скрапленого газу.

3. Електрокаміни. Цей тип камінів працює від електромережі і палива не вимагає. Існують різні види електричних камінів, установка яких - дешевий варіант, доступний практично всім. Електричний камін легко встановлюється в будь-якій квартирі. Це дуже зручно і просто, але такий варіант каміна позбавить вас радості споглядання живого вогню.

4. Біокаміни - вид каміна, в конструкції якого втілилися нові технології 21-го століття. Спеціальне паливо рослинного походження при згорянні не утворює диму, попелу і кіптяви. Такий камін не вимагає димоходу, і встановлювати його можна де завгодно.
Важлива деталь - каміну потрібен постійний приплив повітря і відсутність будь-яких протягів. Склопакети в даному випадку можуть створити ефект вакууму і камін буде диміти.

Наступне, що потрібно перевірити, це яке навантаження можуть витримати перекриття будинку. Якщо вони дерев'яні, то камін слід розташовувати на перших поверхах (іншим варіантом стане додаткове посилення перекриттів). Ідеальний варіант вирішення питання - новобудови з уже підготовленим «камінним мостом».
Камін зазвичай монтують у вітальні подалі від сходів, вікон і дверей, ідеальний варіант - середина стіни.

По розташуванню каміни ділять на вбудовані (топка і димар вмонтовані в стіну), пристінні (функціональна частина прихована за фальшивою стіною), острівні (відкриті з усіх боків, топкова частина на постаменті-острові, конвектор з трубою звисає над ним) і приставні (по типу «буржуйки»).
Камін - це синонім затишку і комфорту, тому бажання про зведення джерела живого вогню цілком закономірно і передбачувано. Адже якщо у вас до цих пір немає каміна, то напевно непогожими холодними вечорами в вашому домі щось не вистачає.
 Порадуйте себе і свою квартиру цим елементом декору. 

Опубліковано:

Новобудови Івано-Франківська

ЖК Затишна оселя

ЖК Затишна оселя

Затишна оселя від ЛММ-Сервіс в Вовчинці - це будинки розміщені в мальовничому куточку на межі міста ..

від 9.200 грн./м2

ЖК Краківський

ЖК Краківський

Житловий квартал "Краківський" збудований компанією Вамбуд на території села Вовчинець у межах міс..

від 13.300 грн./м2

Читайте також