Вхід на сайт

Необхідно увійти, щоб мати змогу додавати оголошення про продаж квартир


Якщо у Вас немає аккаунту, то Вам потрібно зареєструватися

Дзеркальна стеля. Переваги та недоліки

Більшість дизайнерів при ремонті квартири порадять своїм клієнтам обрати дзеркальну стелю. Ця ідея стала провідною в сучасному євроремонті. 

Дзеркальна стеля - це хороше рішення для невеликих кімнат, найкращий спосіб візуально додати висоти, зробити приміщення світлим. Дзеркала в інтер'єрі допоможуть ефективно приховати недоліки площі, невдале планування і інші «мінуси» приміщення.

Дзеркальна стеля - це сучасний вид обробки, який є досить оригінальним і незвичайним оформленням інтер'єру. Його можна використовувати для оформлення будь-якого типу приміщення.

Як стверджують фахівці, дзеркальна стеля має низку важливих особливостей і переваг, що виділяє його на тлі інших варіантів оформлення.

Переваги дзеркальної стелі

  • відносна простота установки,
  • вишуканість і актуальність дзеркальних поверхонь в інтер'єрі, ергономічність,
  •  можливість розширення простору,
  • підвищення рівня освітленості приміщення, 
  •  відсутність проблем з прибиранням,
  • хороша звукоізоляція, 
  • можливість монтажу на нерівній поверхні без особливої попередньої підготовки.

На жаль, подібні конструкції не позбавлені і деяких недоліків. По-перше, скло і дзеркало відносяться до матеріалів підвищеної крихкості, що істотно ускладнює транспортування і доставку замовнику. По-друге, будь-які глянцеві поверхні легко забруднюються і тому вимагають постійного догляду, хоча сам процес збирання досить простий.
Найістотнішим недоліком дзеркальної стелі є його вартість. Вона безпосередньо залежить від виду кріплення, якості матеріалу, розмірів приміщення, а також типу фурнітури. Не варто забувати і про ціну на монтажні роботи, які можуть бути практично рівними вартості самого матеріалу.

Які бувають дзеркальні стелі

Касетні підвісні дзеркальні стелі досить таки зручні в експлуатації, так як в разі пошкодження легко можна замінити касету. Перевагою є і те, що при необхідності ви зможете дістатися в простір між стелями.

Монтаж відбувається таким чином: з профілю збирається міцна металева рама, до якої разом з дзеркалом кріпиться фурнітура. Мінімальна відстань від базової стелі без підсвічування має становити 3,5 см. Таку роботу можна запросто виконати власними руками.
В даний час існує досить великий вибір дзеркального оформлення, і не тільки за колірною гамою, але і різноманітними формами і дизайнами. Пам'ятайте, що перш ніж зупинити свій вибір на якомусь конкретному стилі, слід проконсультуватися з фахівцем, який і допоможе визначитися зі стилем і напрямком, вибрати правильний дизайн, а також підібрати потрібну колірну палітру, щоб інтер'єр приміщення ідеально гармоніював один з одним і був однієї цілої композицією.

Опубліковано:

Новобудови Івано-Франківська

ЖК Затишна оселя

ЖК Затишна оселя

Затишна оселя від ЛММ-Сервіс в Вовчинці - це будинки розміщені в мальовничому куточку на межі міста ..

від 9.200 грн./м2

Європейський city

Європейський city

Мікрорайон "Європейський city" на 25 під'їздів розташований в межах вулиці Симоненка в м. Івано-Фран..

від 11.600 грн./м2

Калинова слобода

Калинова слобода

Калинова слобода - повністю новий житловий мікрорайнон розташований в межах міста Івано-Франківськ в..

від 10.000 грн./м2

ЖК Краківський

ЖК Краківський

Новий житловий квартал "Краківський" у квітні 2015 року почала зводити будівельна компанія Вамбуд..

від 9.700 грн./м2

Читайте також