Вхід на сайт

Необхідно увійти, щоб мати змогу додавати оголошення про продаж квартир


Якщо у Вас немає аккаунту, то Вам потрібно зареєструватися

Гіпсова штукатурка - це безпечно?

Гіпсова штукатурка сьогодні широко застосовується для обробки стель і внутрішніх стін в побутових приміщеннях. Професіонали все частіше віддають їй перевагу перед цементно-вапняною, або, так званою, сухою штукатуркою з гіпсокартонних плит. Основу стандартної штукатурної суміші становить гіпс з додаванням легких наповнювачів, що дозволяють знизити її витрату.

Призначенням гіпсової штукатурки є попереднє вирівнювання вертикальних і горизонтальних поверхонь стін і стель, підготовка їх до заключної декоративної обробки. Завдяки можливості нанесення гіпсової штукатурки товстим шаром, вона здатна впоратися майже з усіма нерівностями. З її допомогою вдасться замаскувати навіть явні і суттєві дефекти стін. За допомогою гіпсової штукатурки можна вирівняти рівень поверхні, приділивши при цьому увагу тим ділянкам стіни, де вона завалюється назад.

Як будь-який обробний матеріал, гіпсова штукатурка має ряд переваг і недоліків. В цілому, це корисний і потрібний вид штукатурки, який повністю безпечний для здоров'я людини, оскільки це екологічно чистий продукт.

Завдяки гіпсовій штукатурці відбувається циркуляція вологи і її перепади не так помітні для чутливих людей.

На відміну від традиційної штукатурки, гіпсовий варіант дозволяє створити ідеально рівну поверхню, яка виключає будь-які нерівності. Така стіна не вимагає додаткової обробки і дозволяє відразу приступати до фарбування або наносити будь-яке інше кінцеве покриття. Ще одним плюсом стануть підвищені теплоізоляційні якості.

Гіпсова штукатурка для стін в квартирі

Варто згадати ще одну перевагу гіпсової штукатурки. Припустимо, вас залили сусіди зверху. Катастрофа? Не поспішайте впадати у відчай і підраховувати витрати на ремонт. Краще почекайте кілька днів, після яких ви з подивом виявите, що пляма раптово зникла. Крім цього, завдяки пористій структурі штукатурної суміші, стіна покрита нею, довго не втратить первісного вигляду і не буде схильна до ураження грибком і цвіллю.

Втім, не обійшлося і без недоліків, головний з яких - її низька міцність. Вона легше подається пошкодженню при зовнішньому механічному тиску (наприклад, при ударі). До того ж тривалі періоди підвищеної вологості руйнують гіпсову структуру. При вологості в 80% і вище вона починає розм'якшуватися і руйнуватися. Саме з цієї причини, гіпсова штукатурка не підходить для фасадів будинків. Гіпсова штукатурка підвищує корозійні властивості металів. При зіткненні з нею металеві вироби (включаючи цвяхи, шурупи і т.п.) швидко іржавіють і стають непридатними. У підсумку, використовуючи гіпсову штукатурку слід упевнитися, що вона не буде стикатися з металами і вологість не перевищує допустимих значень.

Опубліковано:

Новобудови Івано-Франківська

ЖК Затишна оселя

ЖК Затишна оселя

Затишна оселя від ЛММ-Сервіс в Вовчинці - це будинки розміщені в мальовничому куточку на межі міста ..

від 9.200 грн./м2

Європейський city

Європейський city

Мікрорайон "Європейський city" на 25 під'їздів розташований в межах вулиці Симоненка в м. Івано-Фран..

від 11.600 грн./м2

Калинова слобода

Калинова слобода

Калинова слобода - повністю новий житловий мікрорайнон розташований в межах міста Івано-Франківськ в..

від 10.000 грн./м2

ЖК Краківський

ЖК Краківський

Новий житловий квартал "Краківський" у квітні 2015 року почала зводити будівельна компанія Вамбуд..

від 9.700 грн./м2

Читайте також