Вхід на сайт

Необхідно увійти, щоб мати змогу додавати оголошення про продаж квартир


Якщо у Вас немає аккаунту, то Вам потрібно зареєструватися

Гардеробна. Чи потрібна вона в квартирі?

Напевне, кожна жінка десь далеко в глибині душі мріє про кімнату, де буде її особистий жіночий простір. Кімната, в якій можна буде акуратно скласти свій одяг, взуття. Та зараз з невеликими площами квартир, приходиться економити. 

Гардеробна кімната 

В першу чергу дуже зручно, сюди поміщається куди більше одягу, ніж в звичайну нехай навіть і велику шафу. Всі речі знаходяться під рукою і при цьому на видному місці.  

Переваги гардеробної кімнати

- Вам більше не доведеться змушувати квартиру різними шафами, комодами, тумбочками та т.п.

- Якщо правильно її спланувати, то можна в ній зберігати не тільки свій гардероб, а також і постільну білизну, всілякі валізи і сумки, все це займає місце.

- При правильному зберіганні одяг значно менше зношується, а це значить, збільшується її термін служби.

Мінус у вбиральні всього один: вона вимагає місця - куди більшого, ніж просто місце під шафу. Адже потрібно запланувати не тільки полиці і вішала, але простір перед ними - щоб вільно розвернутися господарям.

Сучасні забудовники гардеробну кімнату вже передбачають у квартирах новобудов, залишається тільки питання її облаштування.

Незалежно від того, в якому житловому приміщенні буде гардеробна, простір її по вертикалі організовується однаково: середня частина (найбільша), верхня і нижня.

Верхня частина зазвичай зручна для зберігання постільної білизни (ковдри, подушки), сезонного одягу в чохлах і вакуумних сумках. Тоді середня частина буде зайнята одягом, який потрібний щодня або використовується досить часто, а нижня зона - це простір для взуття і взуттєвих коробок. Конструктивно середня частина складається з штанг під вішалки на висоті не більше 1.9-2 м і довжиною до 1.2 м. При більшій довжині використовуються проміжні кріплення. Тут же необхідні ще й короткі полки (до 90 см) для светрів, блуз, джинсів, головних уборів і шарфів. Полки підійдуть як відкриті, так і закриті.

Оптимальний варіант входу для вбиральні - розсувні двері, при малих площах квартири - штора на гардинах. Глибина простору для зберігання одягу зазвичай становить 60-70 см (від стіни), проходи між вішалками, шафами, полицями - від 70-75 см.

Гардеробна може збалансувати непропорційні розміри приміщення. Наприклад, якщо ваша спальня занадто витягнута в довжину - зробіть відсік для одягу. І місце знайдете без зусиль і кімнату поміняєте. Приміщення правильних пропорцій, навіть якщо воно менше за площею, завжди виглядає затишніше і цікавіше.

Опубліковано:

Новобудови Івано-Франківська

ЖК Затишна оселя

ЖК Затишна оселя

Затишна оселя від ЛММ-Сервіс в Вовчинці - це будинки розміщені в мальовничому куточку на межі міста ..

від 9.200 грн./м2

Європейський city

Європейський city

Мікрорайон "Європейський city" на 25 під'їздів розташований в межах вулиці Симоненка в м. Івано-Фран..

від 11.600 грн./м2

Калинова слобода

Калинова слобода

Калинова слобода - повністю новий житловий мікрорайнон розташований в межах міста Івано-Франківськ в..

від 10.000 грн./м2

ЖК Краківський

ЖК Краківський

Новий житловий квартал "Краківський" у квітні 2015 року почала зводити будівельна компанія Вамбуд..

від 9.700 грн./м2

Читайте також