Вхід на сайт

Необхідно увійти, щоб мати змогу додавати оголошення про продаж квартир


Якщо у Вас немає аккаунту, то Вам потрібно зареєструватися

Вхідні двері. Які вибрати

Розпочавши ремонт квартири, обов'язково виникне питання по вибору вхідних дверей. Основна причина, по якій люди прагнуть поставити хороші двері, полягає в прагненні убезпечити свою квартиру. 

Вхідні двері повинні бути досить надійними і міцними, щоб вони були здатні витримати сильні пориви вітру, дощу, яскраві промені сонця і потенційних зловмисників, але досить гарними, щоб справити хороше перше враження. На жаль, забезпечення набору всіх цих якостей є високою планкою для багатьох вхідних дверей.

Головні особливості вхідних дверей:

- надійність - наявність характеристик, що забезпечують захист від грубого фізичного, а також інтелектуального злому, міцна конструкція і міцний замок,
- доступ до огляду зовнішньої території - наявність вічка або скляного вікна,

- хороші ізоляційні показники - надійна звукоізоляція зробить двері відмінним захистом від проникнення зовнішнього шуму, а теплоізоляційні властивості збережуть в приміщенні тепло взимку і прохолоду влітку,

- зовнішній вигляд - вхідні двері в приміщення, це перше, що бачить будь-хто. Її зовнішній вигляд повинен відповідати внутрішньому інтер'єру вітальні, а для приватних будинків також важливо відповідність зовнішньому архітектурному стилю,

- наявність гарантії.

Які ж двері вибрати: металічні чи дерев'яні?

У виробництві полотен вхідних дверей в основному використовується два види матеріалу - дерево і метал. Найбільш надійними вважаються сталеві двері, так як саме цей матеріал найкраще протистоїть фізичній силі.

Часто також комбінують декілька матеріалів - наприклад, дерево і ДВП, ДСП або фанеру та ін. Однак сучасні умови такі, що дерев'яні двері практично втратили свою актуальність в якості вхідних і, в основному, все прагнуть встановлювати сталеві двері.

У сталевих дверях потрібно звертати увагу на деякі моменти. По-перше, конструкція - сталевий лист повинен бути цілісним, на ньому не повинно бути швів зварювання, так як шви істотно знижують надійність конструкції.

По-друге, правильні сталеві двері повинні мати додаткові ребра жорсткості, які добре зміцнюють конструкцію.

Також важливо звертати увагу на товщину сталевих листів і їх склад. Якщо це легкий по вазі 1,5 мм лист легованої сталі, такі двері досить надійні і стійкі.
Інший варіант - 3-4 мм лист розжареної сталі, самий твердий і надійний варіант, істотним недоліком якого є велика вага і відповідно висока ціна. Двері з такими листами потрібно кріпити вже не на петлі, а на спеціальні важелі. Найкраще встановлювати такі двері в заміських будинках і дачах, де вхід повинен бути особливо надійно захищений через часту відсутність господарів.
Ще один варіант зміцнення сталевих дверей - установка додаткового сталевого листа і арматуючої системи між зовнішнім і внутрішнім листами дверей. Для звукоізоляції всередину між листами укладають пінопласт, мінеральну вату, тирсу, поролон і ін.

Зовнішній вигляд дверей для багатьох також є важливим фактором. Але в цій справі все залежить від планованих фінансових витрат. Основне приділити більше уваги - це якості матеріалу, з якого буде виготовлено зовнішнє покриття. Цей матеріал повинен бути надійним і стійким до зовнішніх впливів.

Опубліковано:

Новобудови Івано-Франківська

ЖК Затишна оселя

ЖК Затишна оселя

Затишна оселя від ЛММ-Сервіс в Вовчинці - це будинки розміщені в мальовничому куточку на межі міста ..

від 9.200 грн./м2

Європейський city

Європейський city

Мікрорайон "Європейський city" на 25 під'їздів розташований в межах вулиці Симоненка в м. Івано-Фран..

від 11.600 грн./м2

Калинова слобода

Калинова слобода

Калинова слобода - повністю новий житловий мікрорайнон розташований в межах міста Івано-Франківськ в..

від 10.000 грн./м2

ЖК Краківський

ЖК Краківський

Новий житловий квартал "Краківський" у квітні 2015 року почала зводити будівельна компанія Вамбуд..

від 9.700 грн./м2

Читайте також