Вхід на сайт

Необхідно увійти, щоб мати змогу додавати оголошення про продаж квартир


Якщо у Вас немає аккаунту, то Вам потрібно зареєструватися

Види плитки для кухні та ванної кімнати

Якщо ви вирішили робити ремонт у ванній кімнаті, то перш за все потрібно визначитися зі стилем та вибрати плитку.  Уже багато років плитка є одним з найпопулярніших обробних матеріалів для ванних кімнат, особливо серед наших співвітчизників.  Якщо раніше види плитки для ванної обмежувалися одним-двома видами, то сьогодні їх велике розмаїття дозволяє в повній мірі проявити дизайнерські здібності і найбільш точно втілити в життя свої уявлення про дизайн ванної кімнати.

Переваги плитки, як будівельного матеріалу

- Вологостійкість. Мабуть, не один матеріал з тих, що широко застосовуються для облицювання поверхонь кімнат для водних процедур, не володіє таким високим рівнем стійкості до підвищеної вологості,

- Міцність і довговічність. Керамічна і скляна плитка прослужать довго, якщо монтаж був здійснений правильно і під час експлуатації господарі ванної кімнати не застосовували агресивних методів чистки і механічних впливів,

- Практичність. За плиткою дуже просто доглядати, вона не боїться впливу хімічних засобів для чищення,

- Плитка практично не вигорає, її зовнішній вигляд довгий час залишається в первозданному стані, колір і малюнок не тьмяніє і не стирається, 

- Широкий вибір розмірів, форм, фактур і величезна палітра кольорів,

- Універсальність застосування. Плитка легко вписується в будь-який стилістичний напрямок, які можна вибрати для ванної кімнати.

Недоліки плитки, як будівельного матеріалу

- Складність монтажу. Якщо у вас немає досвіду роботи плиточником, то напевно доведеться звертатися до професіонала для грамотного і правильного, естетично привабливого монтажу плитки. Подібні послуги коштують недешево, але вартість витрачених фінансів, часу і енергії компенсується прекрасним зовнішнім виглядом вашої ванної кімнати, довговічністю і практичністю обробки,
- Наявність з'єднувальних швів (стиків). Чим менше розмір плитки, тим більше буде швів, які необхідно обробити вологостійкої затерла.

Види плитки

  • Мозаїчна плитка -  не вимагає збирання на поверхні для отримання малюнка. Мозаїчні тессери наклеюють в потрібному порядку на папір (лицьовою стороною) або розміщують на сітці (внутрішньою частиною, яка буде кріпитися до стіни), випускають зазвичай в рулонах. Зручність у роботі з цим видом плитки для ванної очевидно - розміщення її на поверхні відбувається досить швидко.
  • Майоліка, або метлахская плитка - вона стійка до всіляких негативних впливів і відрізняється міцністю, так як проходить процедуру подвійного випалу. Поверхня глазурована, непрозора.  Облицьовувати можна тільки стіни, для підлоги не підходить. Виготовляється з кар'єрної глини, що має в своєму складі карбонат, зерна піску і оксиди заліза.
  • Плитка коттофорте - універсальна, нею покривають підлогу, але можна облицьовувати і стіни. Глазур на поверхні непрозора.
  • Керамограніт - різні види керамічної плитки для ванної відрізняються великою міцністю, але найвищий показник належить все-таки керамограніту. Виготовляють цю плитку способом пресування, не глазурують.
  • Пориста плитка - для обробки підлоги її можна використовувати тільки в тому випадку, якщо рівень водопоглинання становить менше 10%. Отримують пористу плитку одноразовим випалюванням, покривають глазур'ю.
  • Клінкерна плитка - один з типів керамічної плитки, зразки якої, на вибір, також можна вивчити в магазині. Завдяки тому, що механічна міцність, а також щільність у клінкерної плитки дуже висока, вона прекрасно підходить як один з видів плитки не тільки для ванної (стіни, підлога), але для більш серйозних об'єктів, таких як басейни.
  • Тосканська плитка - зазвичай великорозмірна неглазурованна. Колірна гамма - червона, різних відтінків. Один з тих видів керамічної плитки для ванної, який використовується тільки для обробки підлоги.

Опубліковано:

Новобудови Івано-Франківська

ЖК Затишна оселя

ЖК Затишна оселя

Затишна оселя від ЛММ-Сервіс в Вовчинці - це будинки розміщені в мальовничому куточку на межі міста ..

від 9.200 грн./м2

Європейський city

Європейський city

Мікрорайон "Європейський city" на 25 під'їздів розташований в межах вулиці Симоненка в м. Івано-Фран..

від 11.600 грн./м2

Калинова слобода

Калинова слобода

Калинова слобода - повністю новий житловий мікрорайнон розташований в межах міста Івано-Франківськ в..

від 10.000 грн./м2

ЖК Краківський

ЖК Краківський

Новий житловий квартал "Краківський" у квітні 2015 року почала зводити будівельна компанія Вамбуд..

від 9.700 грн./м2

Читайте також