Вхід на сайт

Необхідно увійти, щоб мати змогу додавати оголошення про продаж квартир


Якщо у Вас немає аккаунту, то Вам потрібно зареєструватися

Способи видалення старих шпалер

Якщо ви приступили до ремонту квартири, перш за все потрібно позбутись старих шпалер на стінах, якщо звичайно вони є. Ні в якому разі не можна клеїти нові по старих. Кожна залишена ділянка старих шпалер - це загроза для нового покриття. Можливо відшарування, випинання, горбистість по всій стіні. Щоб процес видалення шпалер зробити максимально ефективним і не таким трудомістким, потрібно знати, як правильно це зробити.

Буває, що постарілі шпалери тримаються просто на чесному слові. Зняти таке покриття можна голими руками. Для цього достатньо просто підчепити верхній край паперу шпателем або ножем і потягнути вниз. Можливо, вийде зняти все цілим шматком. Якщо ж вони в якихось місцях тримаються добре, допоможіть собі шпателем.

Інструменти для видалення шпалер

- відро з теплою водою, в яку краще додати засіб для миття посуду;

- фарбувальний валик, поролонова губка або обприскувач;

- металевий шпатель або скребок;

- драбина;

- малярський скотч;

- поліетиленова плівка;

- хімічні змивки для шпалер;

- ніж;

- металева щітка;

- праска і клапоть бавовняної тканини.

Зручніше знімати шпалери зверху вниз. Перш за все, слід підчепити верхній край шпалер шпателем, потім потягнути вниз, піддягаючи погано відстаючі місця. Потрібно як слід розмочити старі шпалери теплою водою з миючим засобом для посуду або рідким милом, почекати 10-15 хвилин і повторно намочити. При цьому не потрібно відразу братися за велику площу, тому що поки будете шкребти в одному місці, в іншому вже встигне висохнути. Для кращого проникнення води поверхню шпалер потрібно подряпати ножем або скребком. Після розбухання слід зчистити старі шпалери шпателем. Можна застосувати спеціальні хімічні змивки для шпалер. Крім того не буде утворюватися пил, а при міцному шарі старого клею не обсипається штукатурка, легше видаляти залишки клею зі стіни. Для того щоб робота йшла швидше, використовуйте не холодну, а гарячу воду. Окремі шматки старих шпалер, можливо, потрібно буде знімати за допомогою скребка. Робити це потрібно обережно, щоб не пошкодити верхній шар штукатурки. Для того щоб волога краще проникала до паперової основи шпалер, на них потрібно зробити невеликі подряпини і надрізи. 

Розмірковуючи про те, як швидко зняти старі шпалери зі стін люди вирішили замість води використовувати пар. Для цього можна просто пропрасувати місця, які не піддаються праскою через вологу тканину, а потім очистити їх. Правда, краще для цих цілей використовувати парогенератор або праску з функцією вертикального відпарювання. Так якнайшвидше опрацювати велику площу.

Є велике різноманіття засобів для видалення шпалер. До ефективних і безпечних можемо віднести Zinsser, ATLAS ALPAN, QUELYD DISSOUCOL

Опубліковано:

Новобудови Івано-Франківська

ЖК Затишна оселя

ЖК Затишна оселя

Затишна оселя від ЛММ-Сервіс в Вовчинці - це будинки розміщені в мальовничому куточку на межі міста ..

від 9.200 грн./м2

Європейський city

Європейський city

Мікрорайон "Європейський city" на 25 під'їздів розташований в межах вулиці Симоненка в м. Івано-Фран..

від 11.600 грн./м2

Калинова слобода

Калинова слобода

Калинова слобода - повністю новий житловий мікрорайнон розташований в межах міста Івано-Франківськ в..

від 10.000 грн./м2

ЖК Краківський

ЖК Краківський

Новий житловий квартал "Краківський" у квітні 2015 року почала зводити будівельна компанія Вамбуд..

від 9.700 грн./м2

Читайте також