Вхід на сайт

Необхідно увійти, щоб мати змогу додавати оголошення про продаж квартир


Якщо у Вас немає аккаунту, то Вам потрібно зареєструватися

Утеплення балкону і лоджії. Поради по матеріалах.

Сьогодні поговоримо про те, який краще вибрати утеплювач для балкона. Не дивлячись на те, що більшість матеріалів для теплоізоляції володіють, однаковими або схожими характеристиками, але є відмінності в ціні, товщині, вологостійкості, а також в технології укладання. Природно, краще вибирати той матеріал, що коштує недорого, простий в роботі і дасть відмінний ефект.

Утеплення балкона або лоджії дозволяє не лише позбавитися від протягів і вогкості, але і розширити корисну площу квартири.

Для утеплення лоджії необхідно не лише використовувати якісні віконні блоки, але і утеплити стіни, підлогу, стелю балкона або лоджії

.Лоджії утепляють з кількох причин - приміщення буде використано в якості кімнати або необхідно влаштувати на лоджії комору для зберігання картоплі і овочів, виходити для комфортної прогулянки або просто сушити білизну. Значить, потрібне комплексне утеплення - стін, підлоги і стелі на балконі. При цьому вимоги до утеплювачів значно збільшуються.

Який утеплювач для лоджії вибрати

Матеріали для утеплення можна розділити на рулонні, листові і рідкі. Хоча це умовне ділення, оскільки базальтові матеріали можуть бути, як рулонними, так і плитковими матеріалами. Зараз детальніше розповімо про усі види сучасних екологічних утеплювачів, щоб розібратися який утеплювач краще для лоджії підійде при роботах утеплювачів.

Скловолокно для утеплення балкону

Скловолокно (скловата) має хорошу шумоізоляцію, добре зберігає тепло. По структурі утеплювач пружний, волокна мають багато порожнеч. Але є один недолік, якщо скловату намочити, то воно помітно усохне. Робимо висновок, що для утеплення балкона своїми руками матеріал із скловолокна краще не використовувати, оскільки потрібно додаткову вологоізоляцію скловати.

Мінеральна вата для утеплення лоджії

Минвата - це рулонний утеплювач з базальтових з'єднань. Має низьку теплопровідність, не горить і не виділяє шкідливих з'єднань, вважається абсолютно нешкідливим матеріалом для людини. Минвата також вбирає вологу, тому при якісній гідроізоляції їй можна утеплити стіни на балконі і пів, але для стель вона не підійде.

Пінопласт для утеплення балкону і лоджії

Пінопласт може бути використаний для утеплення стін, стелі і підлоги балкона. Характеристики пінопласту - відмінно зберігає тепло, витримує великі механічні навантаження, стійкий до дії лугів. Не дивлячись на добрі характеристики матеріалу, пінопласт легко запалюється, що неприпустимо на лоджії або балконі.

Піноплекс для теплоізоляції балкону

Піноплекс (екструдований полістирол) утеплювач нового покоління, що має підвищені характеристики низької теплопровідності, вологонепроникності, високої міцності. Піноплекс завтовшки 3 сантиметри за властивостями може бути прирівняний до пінопласту в 10 сантиметрів. Серед засобів для утеплення лоджій і балконів матеріал, безперечно кращий або один з кращих утеплювачів.

Піноізол - утперлювач лоджії чи балкону

Піноізол - дрібнопористий полімерний матеріал, заявлений виробниками не лише, як засіб утеплення, але і якісної шумоізоляції. 10 сантиметровий шар піноізолу має таку ж теплоізоляцію, що і цегляна кладка завтовшки в 2,5 метри. Для нього властива висока шумоізоляція, низька теплопровідність. 

Пінополіуретан для тепло і звукоізоляції балконів і лоджій

Цей утеплювач різновид пінних матеріалів. Перевага його використання у властивості проникати у будь-які щілини, після чого розширюється і застигає. Іншими словами, для ретельного утеплення матеріал незамінний, але для балкона їм важко скористатися через відсутність спеціальної установки, оскільки купувати її для разового утеплення лоджії не рентабельно.

Ми перерахували найпоширеніші матеріали для утеплення лоджій. Вони мають схожі характеристики. Різниця тільки в ціні і в необхідній товщині матеріалу. Утеплити балкон можна з успіхом і найдешевшим матеріалом. 

Скупитися на матеріалах не радимо. Дотримання технології утеплення - запорука доброго результату, яка дозволить створити приємний мікроклімат в цьому приміщенні. Врахуйте, що на балконі підвищена вологість, тому краще використовувати вологостійкі матеріали (піноплекс, піноізол). Можна і комбінувати - укласти піеноплекс, а згори закрити його фольгованим ізолоном.


Опубліковано:

Новобудови Івано-Франківська

ЖК Затишна оселя

ЖК Затишна оселя

Затишна оселя від ЛММ-Сервіс в Вовчинці - це будинки розміщені в мальовничому куточку на межі міста ..

від 9.200 грн./м2

Європейський city

Європейський city

Мікрорайон "Європейський city" на 25 під'їздів розташований в межах вулиці Симоненка в м. Івано-Фран..

від 11.600 грн./м2

Калинова слобода

Калинова слобода

Калинова слобода - повністю новий житловий мікрорайнон розташований в межах міста Івано-Франківськ в..

від 10.000 грн./м2

ЖК Краківський

ЖК Краківський

Новий житловий квартал "Краківський" у квітні 2015 року почала зводити будівельна компанія Вамбуд..

від 9.700 грн./м2

Читайте також